Pegasus'un 2013’te Satışa Açtığı İlk Uçuş Noktası Saraybosna

İstanbul Ulaşım Uçak Pegasus'un 2013’te Satışa Açtığı İlk Uçuş Noktası Saraybosna

Tarihler: 04 Ocak 2013 Cuma ~ 31 Mart 2013 Pazar

Firma: Pegasus

Telefon: 444 01 11

Web: http://ww.flypgs.com

Paylaş:

istanbul.net.tr Oca 4, 2013 ~ Mar 31, 2013

“Pegasus Hava Yolları, uçuş ağına katılan yeni destinasyonu Saraybosna’ya 28 Şubat 2013’ten itibaren gerçekleştirilecek uçuşlarının biletlerini 49.99 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuyor”

Uçuş ağını genişletmeye hız kesmeden devam eden Pegasus Hava Yolları’nın 2013 yılında uçuşuna başlayacağı yeni uçuş noktası, seyahat severlerin vize gerekmeden gezebilecekleri Bosna Hersek’in başkenti Saraybosna oldu.

Pegasus Hava Yolları’nın uçuş ağına eklenen 27. ülkedeki 63. destinasyonu olan Saraybosna uçuşları; 28 Şubat 2013 tarihinden itibaren Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Pazar olmak üzere haftanın 5 günü Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan karşılıklı olarak gerçekleşecek. Saraybosna uçuşlarının biletleri, 49.99 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Pegasus misafirleri, 63. Uçuş noktası olan Saraybosna’dan Türkiye’de, Adana, Ankara, Antalya, Batman, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Gaziantep, Gazipaşa, Hatay, İzmir, Kayseri, Konya, Malatya, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Trabzon ve Kütahya Zafer Havalimanı’na; yurtdışında ise Almati, Beyrut, Donetsk, Dubai, Kuzey Kıbrıs, Kharkiv, Tahran, Krasnodar, Marseilla, Omsk, Tiflis ve Tel Aviv’e olmak üzere toplam 31 noktaya bağlantılı olarak uçabilecekler.

Vize gerekmeden gezilebilen şehir; Saraybosna

Bosna Hersek’in başkenti Saraybosna, hem sahip olduğu Osmanlı mirası, hem de vize gerektirmeden gezilebilecek bir yer olması açısından Pegasus misafirleri için Balkanlar’da tercih edilebilecek yeni bir uçuş noktası oluyor.

Tarihi, mimari ve sosyal yapısı gibi birçok açıdan Türkiye ile benzerlik gösteren Saraybosna, tatil seçimleri sırasında Avrupa şehirlerine alternatif arayan seyahat severler için farklı bir tercih imkanı sunuyor.

Saraybosna’yı ziyaret edecek Pegasus misafirleri, 1.Dünya Savaşı tarihinde önemli bir yere sahip olan Latin Köprüsü’nü görebilir; Bosnalılar için tarihi bir öneme sahip olan Umut Tüneli’nde bir zaman yolculuğuna çıkabilir ve Saraybosna’nın kalbi olan Başçarşı’da alışveriş yapıp aynı zamanda yöresel lezzetleri tadabilirler.

Pegasus misafirleri, sefer bilgilerine Pegasus Hava Yolları satış noktalarından ve www.flypgs.com internet adresinden ulaşabilirler.

www.flypgs.com

online will my wife cheat again read here
spy phone login phone spy apps for android cell spy software free
why abortion late term abortion statistics emergency contraceptive pill
my girlfriend cheated maxcook.com i want to cheat on my girlfriend

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT