Pegasus’un Rusya’da İkinci Uçuş Noktası Omsk Şehri!

İstanbul Ulaşım Uçak Pegasus’un Rusya’da İkinci Uçuş Noktası Omsk Şehri!

Tarihler: 28 Mayıs 2012 Pazartesi ~ 28 Temmuz 2012 Cumartesi

Firma: Pegasus

Telefon: 444 01 11

Web: http://www.flypgs.com

Paylaş:

istanbul.net.tr May 28, 2012 ~ Tem 28, 2012

Pegasus Hava Yolları, Sibirya’nın büyük şehirlerinden Omsk’a 159,99 USD’den başlayan fiyatlarla uçacak

Uçuş ağını her geçen gün yurt içi ve yurt dışına eklediği farklı destinasyonlar ile genişleten Pegasus, Rusya’da Krasnodar’dan sonra Sibirya’nın güneybatısında bulunan Omsk şehrine başlattığı seferler ile misafirlerine farklı seçenekler sunmaya devam ediyor.

Pegasus’un yeni destinasyonu Omsk için biletler 159,99 USD’den başlayan fiyatlarla satışa açıldı. 54. Uçuş noktası olan Omsk şehrine uçuşlar 21 Haziran 2012 tarihinden itibaren başlayacak.

Her hafta Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri İstanbul Sabiha Gökçen’den saat 20.15’de gerçekleştirilecek uçuşlar ile Omsk’a gidebilecek Pegasus misafirleri için dönüşler her hafta Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri yerel saat ile 06.55’de Omsk’tan İstanbul Sabiha Gökçen’e gerçekleşecek.

Pegasus misafirleri yurt içinde Adana, Ankara, Antalya, Batman, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Elazığ, İzmir, Şanlıurfa, Trabzon, Van’dan, yurt dışında ise Amsterdam, Basel, Berlin, Brüksel, Bükreş, Düsseldorf, Kopenhag, Lefkoşa, Londra, Milano, Münih, Paris, Priştine, Roma, St Etienne/Lyon, Stokholm, Stuttgart, Üsküp, Viyana ve Zürih’ten İstanbul bağlantılı olarak Omsk’a seyahat edebilirler.

Pegasus, 21 Haziran 2012 tarihi itibari ile Rusya’nın Omsk şehrine başlatacağı seferler ile uçuş ağını 24 ülkede toplam 54 noktaya yükseltirken, ekonomik seyahat destinasyonlarına bir seçenek daha ekliyor.

159,99 USD’den Başlayan Fiyatlarla Sibirya’nın Güneybatısında Farklı Bir Atmosfer

Değişik bir iklimi tecrübe etmek isteyen Pegasus misafirleri için Omsk şehri ilginç bir alternatif olacak. Güzel mimariye sahip tiyatro ve müze binalarının yanı sıra şehirde bulunan gösterişli sirk binası, Pegasus misafirlerini Rusya’nın eşsiz tarihine doğru bir yolcuğa çıkaracak.

Seferler ve biletlerle ilgili detaylı bilgiye www.flypgs.com internet sitesinden ulaşılabilir.

chlamydia in women chlamydia men symptoms antibiotics for chlamydia and gonorrhea
i dreamed i cheated on my boyfriend maryaltmansblog.com.nobullsoftware.com i cheated on my boyfriend but i love him

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT