Pegasus, Yurt İçinde Tüm Hatlara Yüzde 30 İndirimli Uçuruyor

İstanbul Ulaşım Uçak Pegasus, Yurt İçinde Tüm Hatlara Yüzde 30 İndirimli Uçuruyor

Tarihler: 05 Aralık 2013 Perşembe ~ 31 Mayıs 2014 Cumartesi

Firma: Pegasus

Telefon: 0216 560 70 00

Web: http://www.flypgs.com

Paylaş:

istanbul.net.tr Ara 5, 2013 ~ May 31, 2014

Pegasus Hava Yolları, her ayın ilk Perşembe günü seçilen hatlarda Pegasus Plus üyelerine sunduğu geleneksel “Uç Uç Günleri” ile misafirlerini çok uygun fiyatlarla uçurmaya devam ediyor.

“Uç Uç Günleri” kapsamında biletlerini 05- 06 Aralık tarihlerinde alan Pegasus Plus’lılar, 02 Ocak – 31 Mayıs 2014 tarihlerinde Pegasus’un yurt içi uçuş ağında bulunan 31 noktaya toplam ücret üzerinden %30 indirimle uçuyor.

Aralık ayı Uç Uç Günleri’ni yakalamak için; Pegasus internet sitesi www.flypgs.com, misafirlerini bekliyor.

Pegasus’un çok kazandıran uçuş programı Pegasus Plus’a üye olmak için
Kartsız ve ücretsiz olmasıyla uçuş programlarına yepyeni bir yaklaşım getiren misafir sadakat programı Pegasus Plus, yeni yüzüyle yeni fırsatlar sunmaya devam ediyor. Pegasus Plus’a Pegasus’un internet sitesi www.flypgs.com ve mobil internet sitesi mobile.flypgs.com adreslerinden ya da 7737’ye Ad, Soyad, TC Kimlik numaranızı göndererek üye olabilirsiniz. 18 yaşını doldurmuş herkes, hiçbir ücret ödemeden Pegasus Plus üyesi olabilir. 2-18 yaş arasındaki Pegasus misafirleri ise 18 yaşından büyük bir ana üyenin hesabı üzerinden bağlı üyelik oluşturarak programa dahil olabilirler.
Pegasus Plus üyeleri, üyeliklerinin başlangıç tarihinden 1 ay öncesine kadar olan, gerçekleştirilmiş uçuşlarından geriye dönük puan kazanabilirler. Üyeler, üyeliklerinin aktif olduğu süre içerisinde gerçekleşmiş olması koşulu ile ise geriye dönük 6 aylık periyotta gerçekleştirdikleri uçuşların puanlarını işleyebilirler. Geriye dönük puan işlemelerini Pegasus çağrı merkezi (0 850 250 0 737) ve www.flypgs.com/plus internet sitesinden üyelik girişi yaparak gerçekleştirebilirler.

spy phone login free spy phone apps cell spy software free
chlamydia in women chlamydia men symptoms antibiotics for chlamydia and gonorrhea

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT