Siz Seyahatteyken Aracınız Bize Emanet

İstanbul Ulaşım Uçak Siz Seyahatteyken Aracınız Bize Emanet

Tarihler: 17 Mayıs 2012 Perşembe ~ 17 Ağustos 2012 Cuma

Firma: Anadolujet

Telefon: 444 2 538

Web: http://www.anadolujet.com

Paylaş:

istanbul.net.tr May 17, 2012 ~ Ağu 17, 2012

Türkiye’nin hızla büyüyen ve en fazla yurt içi uçuş noktasına sahip havayolu olan AnadoluJet’in yolcularına sunduğu ayrıcalıklar devam ediyor. Yolcular, AnadoluJet ile seyahatlerini gerçekleştirirken, otomobilleri de artık “AnadoluJet Park&Fly” otoparkında güvende olacak.

İlki Bodrum’da açılan “AnadoluJet Park&Fly” otopark hizmeti 17 Kasım 2011 itibariyle Ankara’da da uygulanmaya başlıyor. AnadoluJet yolcuları ve Türk Hava Yolları Miles&Smiles üyeleri bu hizmetten ilk gün ücretsiz faydalanabilecek. Otoparkta Miles&Smiles üyelik formunu dolduran ve üye olan yolcular da hemen bu avantajdan yararlanabilecekler. Diğer günler günlük otopark ücreti 10 TL olacak. Yolcular, uçuşları öncesinde 0850 251 44 44 numaralı telefonu arayarak erken rezervasyonlarını gerçekleştirebilecek böylece otopark hizmetinden öncelikli olarak yararlanabilecekler.

Ankara Esenboğa Havalimanı’na 200 m. uzaklıkta, 400 araçlık kapasiteye sahip AnadoluJet Park&Fly otoparkları ile AnadoluJet yolcularına daha kaliteli hizmet ve uçuşlarını daha rahat gerçekleştirme imkanı sunuluyor.

why do wife cheat on husband i dreamed my husband cheated on me go
abortion rules clinic abortion ways to end pregnancy
i dreamed i cheated on my boyfriend maryaltmansblog.com.nobullsoftware.com i cheated on my boyfriend but i love him

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT