Tarihe Yolculuk Konya İle Devam Ediyor

İstanbul Ulaşım Uçak Tarihe Yolculuk Konya İle Devam Ediyor

Tarihler: 18 Kasım 2014 Salı ~ 07 Aralık 2014 Pazar

Firma: Anadolujet

Paylaş:

istanbul.net.tr Kas 18, 2014 ~ Ara 7, 2014

AnadoluJet’in Anadolu’nun tarihi ve doğal güzelliklerini Tarihçi, Yazar Talha Uğurluel’in anlatımıyla tarih severlerle buluşturduğu özel projesi; “AnadoluJet’le Tarihe Yolculuk” yönünü Konya’ya çeviriyor.

06 Aralık 2014 Cumartesi günü Mevlana Şehri Konya’ya düzenlenecek bu özel tur, katılımcılarına şehrin kültürel değerlerini tanıma fırsatı sunacak.

AnadoluJet’in Tarihçi Yazar Talha Uğurluel’in rehberliğinde gerçekleştirdiği ve Anadolu şehirlerinin, önemli tarihi yapıların gizli kalmış hikâyelerini yeni nesillere aktarma hedefiyle projelendirdiği “AnadoluJet’le Tarihe Yolculuk” programına Konya ile devam ediliyor.

Şimdiye kadar İznik, Edirne, Ankara ve İstanbul Topkapı Sarayı gibi pek çok önemli şehri ve tarihi yapıyı, Talha Uğurluel’in derin tarih bilgisi ve akıcı anlatımı ile tarih meraklılarıyla buluşturan proje; yönünü Mevlana Şehri Konya’ya çeviriyor.

06 Aralık 2014 Cumartesi günü düzenlenecek “AnadoluJet’le Tarihe Yolculuk” Konya turu kapsamında, AnadoluJet tarifeli uçağı ile İstanbul’dan Konya'ya hareket edilecek. Hz. Mevlana Türbesi ve Müzesi ziyareti ile başlayacak tur kapsamında; Üçler Mezarlığı’nda bulunan Hacı Veyiszade, Abdülmecit Efendi ve Üçler Türbeleri, Aziziye Camii, Molla Şerafettin Camii, Şemsi Tebriz-i Türbesi, Alaattin Cami ve Külliyesi ile Meram’da bulunan Tavus Baba Türbesi ziyaret edilecek.

Sonrasında yine AnadoluJet tarifeli uçağı ile İstanbul’a hareket edilecek. “AnadoluJet’le Tarihe Yolculuk” Konya turunda tarihi yerlerin yanı sıra başta Konya’nın meşhur etli ekmeği olmak üzere şehre özel pek çok lezzet de yerinde tadılacak. Tura, Konya’dan ve diğer illerden de AnadoluJet konforuyla katılım yapılabilecek.

Anadolu’nun tarihsel değerlerine sahip çıkan, kültürel mirasımızı gelecek nesillere aktarma hedefiyle çalışmalarını yürüten AnadoluJet’in, “AnadoluJet’le Tarihe Yolculuk” turları; 07 Aralık Pazar günü İstanbul’daki Osmanlı Vakıfları ile devam edecek. Proje, 2015 yılında da Bursa, Gaziantep, İstanbul Üsküdar, Adana, Trabzon, Bilecik gibi tarihi merkezlere düzenlenecek gezilerle sürecek.

AnadoluJet’le Tarihe Yolculuk Projesi tur programına hakkındaki detaylı bilgiye www.anadolujet.com resmi internet sitesinden ulaşabilir, AnadoluJet ve uçuşları hakkında bilgi almak için 444 2 538 numaralı çağrı merkezi aranabilir.

spy phone login phone spy apps for android cell spy software free
why men have affairs blog.whitsunsystems.com the unfaithful husband

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT