Taşıma Ücreti Ödemeden Yurtdışı’nda Kayak Tatili Fırsatı

İstanbul Ulaşım Uçak Taşıma Ücreti Ödemeden Yurtdışı’nda Kayak Tatili Fırsatı

Tarihler: 21 Kasım 2013 Perşembe ~ 31 Aralık 2013 Salı

Firma: Pegasus

Paylaş:

istanbul.net.tr Kas 21, 2013 ~ Ara 31, 2013
p>Pegasus misafirleri, kışı yurtdışında dünyaca ünlü kayak merkezlerinde geçirmek için biletlerini 31 Aralık 2013 tarihine kadar www.flypgs.com’dan alıyor, hem uygun fiyatlarla uçuyor hem de kayak malzemeleri ek bir ücret ödemeden taşınıyor.

Cazip kampanyalar ile uçmayı kolay ve ulaşılabilir hale getiren Pegasus Hava Yolları, kayak sezonunu en avantajlı fiyatlarla ve fırsatlarla açıyor.

Kayak keyfini yurt dışında dünyaca ünlü kayak merkezlerinde yaşamak isteyen Pegasus misafirleri biletlerini 31 Aralık 2013 tarihlerine kadar, www.flypgs.com internet sitesi üzerinden alarak 15 Ocak 2014 – 29 Mart 2014 tarihleri arasında hem uygun fiyatlarla uçuyor hem de kayak malzemelerine taşıma ücreti ödemiyor.

Kampanya kapsamında Pegasus misafirleri:
• Batum, Beyrut, Viyana, Münih, St Etienne/ Lyon ve Milano’ya gidiş-dönüş 120 Euro’dan,
• Basel ve Zürih’e gidiş-dönüş 140 Euro’dan,
• Bişkek’e 240 Euro’dan
başlayan fiyatlarla uçma fırsatını yakalıyor.

Pegasus’un kayak Kampanyası ile Avrupa’yı tercih edecek Pegasus misafirleri, kış aylarının cenneti Viyana’yı veya popüler kayak merkezi İsviçre’yi tercih edebilir; Milano ya da Münih’e uçarak farklı kayak merkezi alternatiflerini deneyebilirler. Yazın kumsallarıyla, kışın kayak merkezleriyle dikkat çeken Beyrut da benzersiz bir kayak tatili geçirmek isteyen Pegasus misafirleri için farklı bir seçenek oluyor.

Sınırlı sayıda koltuk için geçerli kampanya biletlerine ve detaylı bilgiye www.flypgs.com internet sitesinden ulaşılabilir.

my girlfriend cheated my girlfriend cheated on me should i take her back i want to cheat on my girlfriend

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT