Karaoğlan

Karaoğlan

Orjinal Adı: Karaoğlan

Vizyon Tarihi: Bilinmeyen Tarih

Yönetmen: Kudret Sabancı

Film Türü: Aksiyon

Film Süresi: 1s 50dk

Yönetmen:Kudret Sabancı.
Oyuncular: Volkan Keskin, Özlem Yılmaz, Müge Boz, Hasan Yalnızoğlu, Hakan Karahan, Gaffur Uzuner, Tuncay Gençkalan, Macit Sonkan.
Dağıtım: UIP.

Paylaş:

1 Yorum:

istanbul.net.tr Belirsiz..
Karaoğlan
Vizyon Tarihi: 11 Ocak 2013

Kudret Sabancı’nın yönettiği ve Volkan Keskin, Müge Boz, Özlem Yılmaz ile Hasan Yalnızoğlu’nun oynadığı Karaoğlan, 11 Ocak 2013'de UIP Filmcilik dağıtımıyla TMC Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

Moğollar, Anadolu kapılarına dayanmışlardır. Moğol istilâsından korunmanın tek yolu Türk devletleri arasında birlik oluşturmaktır. Bu birliği gerçekleştirmenin tek yolu, Çise Hatun’un Altın Orda’ya gelin gitmesidir. Ancak başlarında Camoka’nın olduğu Moğollar, bu birliği engellemek için Çise Hatun’u yok etmeye kararlıdırlar. Ancak karşılarında efsane kahraman Karaoğlan vardır.

Otuz Alternatif Arasından Seçildi

10 milyon liralık bütçesiyle yılın en iddialı yapımlarından olan Karaoğlan’ın afişi titiz bir çalışmanın sonrasında oluşturuldu. Yüzlerce fotoğraf arasından seçilen fotoğraflardan otuz adet farklı alternatif oluşturuldu ve sonunda tek bir afişte karar kılındı.

Afişleri Emre Erdem Tasarladı

Karaoğlan filminin afişlerini daha önce bir çok proje için çalışan başarılı tasarımcı Emre Erdem tasarladı. Afişlerde “Karaoğlan” çizgi romanının dünyasına sadık kalındı ve Karaoğlan’ın yanı sıra hikayenin diğer karakterlerine de yer verildi.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

berbat...... çok sığ ve bomboş
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

En Yeniler Vizyondakiler Pek Yakında Sinema Salonları Top 10 Film Arşivi Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT