Bahara Motul ile Hazırlanın

Bahara Motul ile Hazırlanın

Tarihler: 24 Nisan 2017 Pazartesi ~ 24 Haziran 2017 Cumartesi

Firma: Motul

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Nis 24, 2017 ~ Haz 24, 2017

Soğuk geçen kış mevsiminin ardından baharın gelişiyle havalar ısınıyor; doğa ve yol koşulları değişiyor. Kışın yıpratıcı çevre koşulları sonrasında araçlarınız bahar bakımına ihtiyaç duyuyor. Güvenli sürüş ve performans açısından motosikletinizi ve otomobilinizi bahara hazırlamanız büyük önem taşıyor.

Çevreye Dost Motul Ürünleri ile Motosikletiniz Bahara Hazır
Motosikletinizin ve otomobilinizin ömrü, bütçenizin kontrolü ve doğanın korunması için periyodik bakımlara özen gösterilmesi gerekir. Özellikle şehir trafiğinde çokça yıpranan otomobil ve motosiklet motorlarının düzenli ve doğru bakıma ihtiyacı vardır.

Uzun süren kış döneminin ardından yakıt sisteminde oluşan kalıntılara ve kirlenmelere Motul Fuel System Clean ürünü ile çözüm bulmanız mümkün. Bu ürün ile yakıt sisteminde oluşan yoğunlaşmaları gidererek, aracınızın performansına katkı sağlayabilirsiniz.

Aracınızın, kışın yıpratıcı etkilerinden kurtulması için özellikle yağ ve yağ filtresi bakımına dikkat etmelisiniz. Yakıt sistemi temizliğinin ardından yapılan motor yağı değişiminin, üreticinin önerdiği süre veya kilometreye göre yapılması gerekir. Ancak yağ değişiminden önce Motul Engine Clean ile kullanılmış yağdan kalan kalıntılar ve artıkları temizleyerek motoru temizlemelisiniz. Böylelikle yeni yağın uzun süre temiz kalmasını sağlayabilirsiniz.

Madeni yağ devi Motul, geniş ürün yelpazesi ile motosikletinize en uygun yağ seçeneğini bulmanız mümkün.

Motul Mc Care Bakım Ürünleri İle Motosikletinizin Ömrünü Uzatın
Motul Mc Care Serisinde, 5 ayrı sınıfta sunduğu bakım ürünleri ile motorunuzun ve ekipmanlarınızın ilk günkü gibi olmasını sağlayarak, üstün performans sağlar. Motosikletinizi bahara hazırlarken Mc Care Serisindeki mekanik parça bakımı, zincir bakımı ve dış bakım ürünlerini kullanabilirsiniz. Motul, her sürüş şartına ve tipine uygun geniş ürün seçenekleri ile baharı güvenli ve keyifli sürüşlerle geçirmenizi sağlar.

Motul Yağ Seçici İle Doğru Yağı Seçin
Motosikletinizi ve otomobilinizi güvendiğiniz servislere ve Motul ürünleri kullanan bayilere teslim ediniz. Bununla birlikte Motul internet sitesi üzerinden tüm motosiklet ve otomobil sahiplerinin kolayca kullanabileceği şekilde tasarlanan Motul Lube Adviser ile doğru yağınızı kendiniz de seçebilirsiniz.

Otomobil için motor yağının önemi son derece büyüktür. Motor yağı otomobil metal parçalarında sürtünerek aşınmanın engellemesinin yanı sıra soğutulmasında da büyük görev üstlenir. İhtiyaca göre farklı ürünlerin olduğu %100 sentetik Motul 8100 serisi,  Technosynthese formülasyonlu 6100 serisi ve 2100 serisi ile %100 sentetik ve araç üreticisine özel Spesific serisi ile otomobilinizi bahara hazırlayabilirsiniz. Performans otomobilleriniz için ise otomobilinizi 300V serisi yağlara emanet edebilirsiniz.

Bahara Motul ile Hazırlanın

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT