Decathlon'dan Babalara Sportif Hediye!

Tarihler: 14 Haziran 2012 Perşembe ~ 17 Haziran 2012 Pazar

Firma: Decathlon

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Haz 14, 2012 ~ Haz 17, 2012

Spor alışverişinin adresi Decathlon’da babanıza uygun sayısız hediye seçeneği bulabilirsiniz!

İstanbul Forum, İzmir Optimum ve Ankara Kent Park AVM’lerinde dev mağazalarıyla hizmet veren Avrupa’nın en büyük spor perakende zinciri Decathlon’da yok yok!

Yüzmede surf’e, yelkenden yatçılığa, fitness'tan trekking'e, tenisten basketbola, golften badminton'a, futboldan baskete, dağcılıktan balıkçılığa kadar 60 farklı spor dalında spor ekipmanını, tekstili ve aksesuarı Decathlon’da bulabilirsiniz. Spor alışverişini hiç olmadığı kadar zevkli kılan Decathlon’un en büyük özelliği, en yenilikçi ve en kaliteli spor ekipmanlarını mümkün olan en düşük fiyatlarda sunuyor olması!

Decathlon, amatörden profesyonele, her bütçeye uygun yenilikçi ve kaliteli spor ürünleri ile sporu herkes için ulaşılabilir ve cazip kılıyor!

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Unhandled Exception.
SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1064 syntax error, unexpected $end, expecting FTS_TERM or FTS_NUMB or '*'
You can find the error back in the log.