EasyTone, Kendinizi Şımartmanın Tam Zamanı!

Tarihler: 26 Haziran 2012 Salı ~ 26 Ağustos 2012 Pazar

Firma: Reebok

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Haz 26, 2012 ~ Ağu 26, 2012

EasyTone ayakkabılar Vücut Yağ Oranınızı %2,5 Oranında Azaltmaya Yardımcı Olur!

Yaz aylarını fırsat bilerek yürüyüşe başlayan herkesin tercihi EasyTone. Tabanında yer alan denge noktaları sayesinde her adımda mikro-instabilite yaratan EasyTone ayakkabılar, her adımda daha konforlu olmanızı sağlarken vücut yağ oranını ortalama %2,5* azaltır.

Değişimi hissederken, EasyTone ile şık görünmek de işin bir diğer artısı...

Farklı renk seçenekleri ve akıllı teknolojisi ile EasyTone ayakkabı ve tekstil koleksiyonunu tüm Reebok satış noktalarında bulabilirsiniz.

Reebok’ın tüm kampanya, indirim ve yeni koleksiyon haberlerine
http://www.reebok.com/TR/
http://www.facebook.com/reebokwomen
http://twitter.com/#!/reeboktr adreslerinden ulaşabilirsiniz.

*Bağımsız olarak gerçekleştirilen 12 haftalık araştırma sonucunda, haftada 3 gün EasyTone ile tempolu yürüyüş yapan 22- 39 yaş arası kadınların, vücut yağ oranlarında ortalama %2,5 azalma görülmüştür. EasyTone ile yürüyen kadınlarda kilo kaybı olmaksızın, vücut yağ oranında görülen azalma ile aynı ölçüde yağsız vücut kütlesinde artış sağlanmıştır. Sonuçlar kişiler arasında farklılık gösterebilir. EasyTone+ ve EasyTone Too araştırmada kullanılmamıştır.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Unhandled Exception.
SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1064 syntax error, unexpected $end, expecting FTS_TERM or FTS_NUMB or '*'
You can find the error back in the log.