Gaggenau ile Ocağınıza Gelen Konfor

Tarihler: 06 Eylül 2012 Perşembe ~ 07 Kasım 2012 Çarşamba

Firma: Gaggenau

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eyl 6, 2012 ~ Kas 7, 2012

Gaggenau’nun tüm yüzeyi indüksiyonlu CX 480 ocağı ile yemek pişirmek ayrı bir keyfe dönüşüyor. Uluslararası iF Ürün Tasarım ödüllü Gaggenau CX 480, aynı zamanda düşük enerji tüketimiyle tam bir çevreci.

Gaggenau’nun, uluslararası iF Ürün Tasarım 2011 Ödülü’ne sahip tüm yüzeyi indüksiyonlu CX 480 ocağı sayesinde her büyüklükte tencere veya tava, ocağın üzerinde istenen yere konabiliyor veya yerleri değiştirilebiliyor.

Ocağın üzerinde aynı anda dört tencere ve tava kullanılabiliyor. Yemek pişirme kapları, otomatik olarak algılanıyor ve sadece oldukları nokta ısıtılıyor. Herhangi bir yemek pişirme kabının yeri değiştirildiğinde, ocak yeni konumu hemen algılamak suretiyle, güvenilir çalışmasına devam ediyor. İndüksiyon, oldukça düşük oranda enerji tüketimiyle, kusursuz ve hızlı yemek pişirmeyi simgeliyor.

Ocak, yemek pişirme kaplarının şekli, boyutu ve konumunu resimleyen ekstra büyük boyutlu bir dokunmatik TFT ekran üzerinden kontrol ediliyor. Örneğin: Pişirme noktası ya da bir güç kademesinin ayarlanması veya değiştirilmesi gibi fonksiyonların seçilmesi için kontrol panelinin üzerine parmakla hafifçe dokunmak yeterli oluyor. Durumla ilgili yazılı bilgilere, bir bilgilendirme düğmesine basılmak suretiyle her an ulaşılabiliyor.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT