Samsung Galaxy Note5, S Pen İle Sanatçılara İlham Veriyor

Tarihler: 05 Kasım 2015 Perşembe ~ 05 Ocak 2016 Salı

Firma: Samsung

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Kas 5, 2015 ~ Oca 5, 2016

Kendine özgü tarzıyla tüm dünyada tanınan dövme sanatçısı Biçem Şinik, Galaxy Note5’in geliştirilmiş kalemi S Pen’i kullanarak eşsiz dövmeler yaratıyor.

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note5, çizerlere, resamlara, yazarlara ve tasarımcılara yaratıcılık yolunda eşsiz olanaklar sağlıyor. El yazısının unutulduğu, tüm iletişim ve yaratım süreçlerinin dijitalleştiği bir dünyada, Samsung geliştirilmiş S Pen’i ile üstün deneyimler sunuyor.

Dünyaca ünlü Türk dövme sanatçısı Biçem Şinik’in yer aldığı proje ile Samsung Galaxy Note5, bir akıllı telefonunun yaratıcılık sürecine katkısını ne boyutta olabileceğini gözler önüne serdi.

Şinik; Note 5 üzerinde çalışarak kullandığı monokrom çizgilerle yarattığı minimalist, geometrik hayvan formlarının bir benzerini ortaya çıkardı. Sanatın teknoloji ile beslendiği zaman kusursuz eserlere ilham verebildiğini gözler önüne seren bu çalışmayla, geometrik kartal dövmesi kalıcı bir esere dönüştü.

Samsung Galaxy Note5 ile hayalleri gerçeğe dönüştürmenin en güzel örneklerinden birini sergileyen Biçem Şinik, doğru teknolojilerin yaratıcılığı tetiklediğini gösterdi.

Yalnızca 74 mili saniyelik tepki süresine sahip olan ve neredeyse gerçek deneyimle birebir etki yaratan S Pen, elde kolaylıkla tutulabilen yapısı ile eşsiz bir yazı ve çizim fırsatı sunuyor. Note5 ile birlikte geliştirilen yeni S Pen sadece bir tık ile cihazdan ayrılarak kolaylıkla çıkarılabiliyor.

Gelişmiş S Pen’i ile hayatın hızlı akışına uyum sağlayan Samsung Galaxy Note5’in Biçem Şinik ile gerçekleştirdiği bu eşsiz deneyimi izlemek için https://www.youtube.com/watch?v=wStAH33oy70 adresini kullanabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note5, S Pen İle Sanatçılara İlham Veriyor

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT