Tek Mürekkep Setiyle 3 Yıl Yetecek Baskı!

Tek Mürekkep Setiyle 3 Yıl Yetecek Baskı!

Alışveriş Alışveriş Rehberi Tek Mürekkep Setiyle 3 Yıl Yetecek Baskı!

Tarihler: 03 Kasım 2021 Çarşamba ~ 03 Ocak 2022 Pazartesi

Firma: Epson

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Kas 3, 2021 ~ Oca 3, 2022

Epson, ev kullanıcıları ve uzaktan çalışanlar için EcoTank yazıcılarının temel serisini yeniledi. Dünyanın en hızlı insanı Usain Bolt ile tanıtılan mürekkep püskürtmeli yeni EcoTank serisi, yüzde 90 tasarruf yaparken tek mürekkep şişesi setiyle ilk alımda bile 3 yıllık baskı yapabiliyor

Epson, ev, evden çalışanlar ve küçük ofis kullanıcıları için sunduğu EcoTank yazıcılarının temel serisini yeniledi. Dünyanın en hızlı insanı Usain Bolt ile tanıtılan mürekkep püskürtmeli EcoTank serisi, yüzde 90 tasarruf yaparken tek mürekkep şişesi setiyle 3 yıl yetecek kadar baskı imkanı sunuyor.

3 yıllık garantiyle geliyor
Epson’ın ödüllü EcoTank’leri, 2010’daki lansmanından bu yana dünya çapında 60 milyondan fazla sattı. EcoTank serisi; kullanıcıların baskı maliyetlerinden yüzde 90’a kadar tasarruf etmelerini sağlıyor. Özel olarak tasarlanmış yüksek verimli mürekkep şişeleriyle birlikte gelen entegre mürekkep tanklarını doldurmak çok kolay. Hiçbir kartuş içermediğinden değişim de gerektirmeyen ve esnek bağlantı özelliklerine sahip bu yazıcı serisi, sayfa başına inanılmaz düşük maliyetle yüksek kaliteli baskı yapabiliyor. Yeni seri tüm bu avantajları 3 yıllık garantiyle birlikte sunuyor.

Cepten kontrol edilebiliyor
Wi-Fi ve Wi-Fi Direct bağlantısı ile kompakt tasarımlara sahip yazıcılar, mevcut herhangi bir ev veya küçük ofise kolayca entegre edilebiliyor. Epson’ın Smart Panel Uygulamasıyla tamamen uyumlu olan bu yazıcılar, akıllı bir cihazdan kontrol edilebiliyor. Bu uygulama, yeni EcoTank yazıcılarda kurulum, izleme, baskı ve tarama işlemleriyle daha fazlasını telefon veya tabletten gerçekleştirmeyi kolaylaştırıyor.

Kartuşlara veda
EcoTank’ın ultra yüksek kapasiteli mürekkep tankları, elleri kirletmeden dolum yapmaya olanak tanıyor ve kilitli şişeler, doğru rengin doğru mürekkep tankına takılabilmesi için tasarlanmış durumda. Mürekkep tankının ön yüzde bulunması sayesinde dolumun ne zaman tamamlanacağı da görünüyor.

8 binden fazla sayfa basma imkanı
Bu ekonomik yazıcılar, pakete dahil 3 yıla kadar mürekkep ile birlikte geliyor. EcoTank L1210, L1250, L3250 serisi, L3260 serisi ve L5290 serisinin tüm modelleri 8.100 sayfaya kadar siyah beyaz ve 6.500 sayfaya kadar renkli baskı almaya yetecek mürekkeple birlikte sunuluyor. EcoTank L4260 serisi, L6260, L6270 serisi ve L6290, 14.000 sayfaya kadar siyah beyaz ve 5.200 sayfaya kadar renkli baskı almaya yetecek mürekkep içeriyor. En sonunda yeniden doldurma zamanı geldiğinde, uygun maliyetli bir yedek mürekkep şişesi seti 66 kartuşa eş değer mürekkep sağlıyor.

Epson’ın yeni EcoTank yazıcılarının tümü, markanın Micro Piezo Isısız Teknolojisine sahip. Bu sayede daha az yedek parça ihtiyacı ile daha düşük enerji tüketimi sağlıyor. Baskı kafasının takılı olarak gelmesi sayesinde yazıcı zahmetsizce kuruluyor. L6260, L6270 serisi ve L6290, Epson’ın PrecisionCore baskı kafası teknolojisine de sahip. Bu yüksek çözünürlüklü Epson baskı çipleri dünyanın en hızlı inkjet baskı teknolojilerinden biri olarak biliniyor.

Epson Avrupa ürün müdürü Lee Withers şunları söylüyor: “Aile hayatının her zamankinden daha yoğun hale gelmesi ve evde çalışan sayısının artmasıyla, yeni EcoTank yazıcılarımız herhangi bir ev ofisin ihtiyacı haline geldi. Ultra düşük işletme maliyetleri ve daha da iyi mobil bağlantı ile kartuşsuz baskının esnek, sorunsuz kullanımı, Ecotank’ın herkese uygun bir yazıcı olduğu anlamına geliyor.”

Bu sonbaharda piyasaya çıkacak olan yeni yazıcılar, tek işlevli EcoTank L1210 ve EcoTank L6290 olarak satışa sunulacak.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT