adidas’tan Yoga, Pilates ve Jimnastik Tutkunlarına Özel Bir Koleksiyon: Lumina

Tarihler: 07 Ekim 2011 Cuma ~ 07 Kasım 2011 Pazartesi

Firma: adidas

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eki 7, 2011 ~ Kas 7, 2011

adidas, “kendine güven sadece bir his değildir” diyor ve özel Lumina Koleksiyonu’nu, yoga, pilates ve jimnastik sporu ile ilgilenen kadınların beğenisine sunuyor. Koleksiyonda, bu sporlara uygun olarak geliştirilmiş, vücudu saran, yumuşacık ve dökümlü, yüksek kaliteli kumaşlardan üretilen tekstil ürünlerinden çanta ve ayakkabılara kadar pek çok seçenek bulmak mümkün.

adidas; yoga, pilates ve jimnastik sporlarını bir hayat biçimi haline getirmek isteyenler için yenilikçi bir koleksiyon geliştirdi. adidas Lumina Koleksiyonu, vücudu saran, esnek ve dökümlü olmak üzere yoga, pilates ve jimnastik yaparken daha rahat ve uyumlu performans göstermeye yardımcı olabilecek nitelikte pek çok ürün içeriyor. Her bir ürün fonksiyonel, pamuklu ve dayanıklı kumaşları ile de fark yaratıyor.

adidas Lumina Koleksiyonu’ndaki ürünlerin canlı renkleri enerjisiyle de ruhu hareketlendiriyor. Koleksiyon renkleri arasında ilk bakışta mavi, mor ve fuşya göze çarpıyor. adidas Lumina Koleksiyonu’ndaki ürünler, hayatın kaynağını temsil eden “Source”, kaynaktan gün ışığına çıkan vücudu ifade eden “Stream” ve suyu dağlık araziden düzlüğe taşıyan geniş bir dönemeçli yolu tanımlayan “River” olmak üzere üç ana konsept altında toplanıyor.

Şıklık Ayrıntılarda Gizli

Daha yakından incelendikçe görülen nakışlı ip geçirme delikleri, metalik baskılı logolar, yeni fermuar sistemleri, çift renkli bağcıklar ve feminen kesimler, genel olarak minimal ve asil bir tasarımın hakim olduğu adidas Lumina Koleksiyonu’nun en önemli detayları arasında yer alıyor. Grafiklerde simetri ve spiritüel yağmur temaları öne çıkarken, özellikle çanta ve üstlerde yatay çizgiler göze çarpıyor.

56 TL ile 149 TL arasında değişen fiyatlarda, kadınlara pek çok farklı seçenek sunan adidas Women Sonbahar/Kış 2011 Lumina Koleksiyonu, Ekim ayı itibariyle adidas mağazalarındaki yerini alıyor.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Unhandled Exception.
SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1064 syntax error, unexpected $end, expecting FTS_TERM or FTS_NUMB or '*'
You can find the error back in the log.