Analyzer Programı Türkiye Kullanıcılarına Açıldı

Tarihler: 14 Haziran 2010 Pazartesi ~ 14 Temmuz 2010 Çarşamba

Firma: Analyzer

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Haz 14, 2010 ~ Tem 14, 2010

Şehrinizdeki Size En Uyumlu Kişiyi Öğrenmenizi Ve Onu Karşılıklı Konuşarak Tanımanızı Sağlayan Sıradışı Bir İletişim Programı

İnsanların kişilik analizlerini şehirlerinde binlerce kişiyle karşılaştırmaları, kendileriyle yüksek uyuma sahip kişileri bulmaları ve onlarla konuşabilmeleri gerçek hayatta mümkün değildir. Analyzer programı kullanıcılarına bunu yapabilme imkanı sunar. Analyzer v1.0, kullanıcılarının “Görsel Kişilik Analizi”ni oluşturur ve kişilik özelliklerini belirler. Bu verileri binlerce kişinin analizleriyle karşılaştırarak birbirleriyle olan uyum noktalarını, derecelerini inceler ve kullanıcılarının şehirlerinde kendilerine en uyumlu kişiyi öğrenebilmesini sağlar.

Kullanıcılar kendilerine yüksek uyuma sahip kişiyle Analyzer programı üzerinden çevrimiçi konuşabilir veya e-mail göndererek iletişime geçebilir. Ayrıca Analyzer v1.0 astroloji ile ilgilenen kullanıcıları için şehirlerinde kendilerine astrolojik olarak yüksek uyuma sahip kişileri bulmasını sağlayan “Sinastri Uyum Analizi” sistemine sahiptir. Kullanıcıların doğum haritaları oluşturulur, sinastri uyum analizleri yapılır ve yüksek uyuma sahip kişilerin birbirleriyle iletişime geçmesi sağlanır.
Analyzer programında sadece yüksek uyuma sahip kişiler birbirlerini bulabilir, yüksek uyuma sahip olmayan kişiler iletişime geçirilmez. Bu program Talk So Easy projesinin bir parçası olarak geliştirilmiştir, www.talksoeasy.com sitesinden bilgisayarınıza indirip deneyebilirsiniz.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT