Artık Bahane Yok, Her Gün Taze Meyve ve Sebze Suyu İçeceksiniz!

Tarihler: 07 Ocak 2011 Cuma ~ 07 Şubat 2011 Pazartesi

Firma: Profilo Dayanıklı Ev Aletleri

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Oca 7, 2011 ~ Şub 7, 2011

Profilo Küçük Ev Aletleri ailesinin son ürünü MP 7000 katı meyve sıkacağı, her türlü meyve ve sebzeyi çok kısa sürede son damlasına kadar presleyip suyunu sıkıyor, çok kolay temizleniyor. “Vaktim yok, temizlemek zor” diyenlere mükemmel bir pratiklik sunuyor.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, müşterilerinin yaşamına katma değer sağlayan, pratik ürünler sunmayı sürdürüyor. Profilo Küçük Ev Aletleri ailesine katılan son ürün MP 7000 katı meyve ve sebze sıkacağı, kış aylarında sağlığını korumak için bol vitamin almayı ihmal edenlere, “meyve suyu, sebze suyu sıkmak vakit alıyor”, “mutfak çok kirleniyor, sonra meyve sıkacağını yıkamak çok zor” diyenlere artık hiç bir bahane bırakmıyor!

Yüksek performans sağlayan 700 W’lık güçlü motoru ile Profilo’nun MP 7000 yeni meyve sıkacağı 2 kademeli hız ayarı sayesinde istediğiniz meyve ve sebzeyi çok kısa sürede presleyerek sıkıyor. Meyve sıkacağının geniş meyve ve sebze besleme ağzı sayesinde meyve ve sebzeleri kesmeden bütün halde atarak kolayca suyunu sıkmak mümkün. Paslanmaz çelik mikro gözenekli süzgeci ile meyve ve sebzeleri son damlasına kadar hızlı ve verimli bir şekilde sıkan Profilo’nun MP 7000 meyve sıkacağının paslanmaz çelik ünite ağzı da uzun süre sağlıklı şekilde kullanım olanağı sunuyor.

Otomatik posa atma fonksiyonu, çıkartılabilen yüksek kapasiteli posa kabı, kaymayı engelleyen lastik ayaklar sayesinde sarsıntısız çalışma özelliği ve köpük ayraçlı kabıyla kullanımı son derece rahat ve pratik bir ürün. Profilo MP 7000 meyve sıkacağının, dayanıklı alüminyum kıskaçları sayesinde güvenli ve sızıntısız olan kapak sistemi etrafın kirlenmesini engellerken, tüm parçaların bulaşık makinesinde yıkanabilir olması meyve ve sebze suyu sıkma konusundaki son bahaneleri de ortadan kaldırıyor!

MP 7000’nin aktif motor yönetimi sayesinde meyve sıkacağı sadece parçalar komple monte edildikten sonra çalışan özel emniyet sistemine sahip. Bu nedenle de yaralanma veya sıçrama riski olmadan son derece güvenli bir kullanım sunuyor.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri Hakkında

1976 yılından bu yana ev aletleri üreticisi olarak faaliyet gösteren Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, Türkiye’nin en köklü beyaz eşya markaları arasında yer alıyor. 1995 yılında BSH Ev Aletleri Sanayi ve Tic. A.Ş. grubu bünyesine katılarak, grubun uluslararası deneyimini ulusal gücüne ekledi. Türkiye`nin dört bir yanında 1200’ü aşkın satış noktası ile ülkemizin en geniş dağıtım ağına sahip beyaz eşya markalarından olan Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin ürün grupları beyaz eşya, ankastre, küçük ev aletleri, elektrikli süpürgeler, şofben / termosifon ve klima cihazlarından oluşuyor. Profilo ürün portföyünün ithal edilen ürünlerin dışında kalan bölümü BSH Ev Aletleri Sanayi ve Tic. A.Ş.’nin Çerkezköy Fabrikası’nda üretiliyor. Profilo markasının en başta gelen özelliği, dayanıklılığı fonksiyonellikle buluşturması ve teknolojiyi en yalın kullanım şekliyle Türk halkına sunmasıdır. Profilo Dayanıklı Ev Aletleri inovasyon gücünü Türk halkının beyaz eşya kullanım alışkanlıklarından alıyor. Profilo, estetik ve özgün olduğu kadar kullanışlı ve kullanıcılara kolaylık sağlayan ürünleriyle öne çıkıyor.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT