Avea’dan 'Basına' Özel Tarife

Tarihler: 03 Ekim 2011 Pazartesi ~ 03 Kasım 2011 Perşembe

Firma: Avea

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eki 3, 2011 ~ Kas 3, 2011

Avea’nın yeni “Basın Tarifesi” ile basın mensupları, ayda 29 TL’ye, her yöne 600 dakika, tarife içi SINIRSIZ konuşma, her yöne 600 SMS ve aylık 2 GB cepten internet kullanımına sahip oluyor...

Müşterilerinin iletişim ihtiyaçlarını en avantajlı tarife ve paketlerle karşılayan Avea, basın mensuplarının GSM ihtiyaçlarına en iyi çözüm getirecek yepyeni bir tarife geliştirdi.

Basın mensuplarının mesleki ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak geliştirilen Avea Basın Tarifesi, avantajlı konuşma fırsatı sunmanın yanı sıra; SMS ve internet paketiyle basın kuruluşu üyelerinin tüm iletişim ihtiyaçlarını kapsıyor.

Tarife ile basın kuruluşu üyeleri; ayda 29 TL’ye her yöne 600 dakika, her yöne 600 SMS ve aylık 2 GB cepten internet kullanımı elde ediyor. Üstelik, Avea Basın Tarifesi’nden yararlanan basın mensuplarına kendi aralarında SINIRSIZ konuşma fırsatı da sunuluyor.

Sadece sarı basın kartlı çalışanlar değil, Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü listesinde yer alan tüm yayın organlarını kapsayan tarife ile ilgili detaylı bilgiye www.avea.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT