Avon`dan Kadınlara Ücretsiz Mamografi Taraması

Tarihler: 27 Nisan 2009 Pazartesi ~ 02 Mayıs 2009 Cumartesi

Firma: Avon

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Nis 27, 2009 ~ May 2, 2009
AVON’DAN KADINLARA ÜCRETSİZ MAMOGRAFİ TARAMASI
‘MEME KANSERİNDE ERKEN TEŞHİSİN HAYAT KURTARDIĞINA DİKKAT ÇEKEN AVON, 13 YILDIR SÜRDÜRDÜĞÜ MEME KANSERİ MÜCADELE ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA, AVON’LA SAĞLIĞA YOLCULUK PROJESİ İLE KADINLARI ÜCRETSİZ MAMOGRAFİ TARAMALARINA DAVET EDİYOR

Meme kanseri konusunda Türkiye’deki en uzun soluklu sosyal sorumluluk projesine imza atan Avon, bu yıl da kadınları ücretsiz mamografi taramalarına katılıma davet ediyor. Bu zamana kadar 20 ilde yaklaşık 6.000 kadına ücretsiz mamografi imkanı sunan Avon, meme kanserinde erken teşhisin önemine dikkat çekmek ve kadınları meme kanseri konusunda bilinçlendirmek üzere bu yıl da 8 ilde ücretsiz mamografi taraması düzenliyor. Avon’un mamografi taramasından faydalanmak isteyen 40 yaş üstü kadınların 0 (216) 454 10 20 numaralı danışma hattını arayarak kayıt olmaları yeterli.

“Kadınların kadınlar için çalıştığı şirket” Avon, meme sağlığı konusunda kadınlara rehberlik etmeyi sürdürüyor. Meme kanserinde erken teşhisin önemini uzun yıllardın yürüttüğü sosyal sorumluluk çalışmaları ile vurgulayan Avon’un sağlık yolculuğu bu yıl Rize, Sivas, Konya, Manisa, Kayseri, İstanbul, Ankara ve İzmir illerinde ücretsiz mamografi taramalarıyla devam ediyor. ‘Avon’la Sağlığa Yolculuk Projesi’ kapsamında düzenlenen mamografi taramasından ücretsiz olarak faydalanmak isteyen 40 yaş üstü kadınların, zaman kaybetmeden 0 (216) 454 10 20 numaralı danışma hattını arayarak kayıt olmaları gerekiyor.

Ücretsiz tarama yapıyor, topladığı fonlarla hastanelere cihaz bağışlıyor...
‘Avon’la Sağlığa Yolculuk Projesi’ kapsamında kanserle mücadelenin ilk ve en önemli adımının erken teşhis olduğu bilincinden yola çıkan Avon; değişik illerde yürüteceği taramaların yanı sıra bu yıl da düzenleyeceği seminerler, meme kanseri ile mücadele etkinlikleri, meme kanseri kitabı, bilinçlendirme broşürleri, meme kanseri bilgilendirme hattı ile kadınlara mümkün olduğu her noktada ulaşmayı sürdürecek. Kadınlarımızın erken tanı tekniklerine ulaşmalarını kolaylaştırmak amacıyla ücretsiz mamografi taramaları düzenleyen Avon, Meme Kanseri Mücadele Ürünleri’nden elde edilen gelirler ile fon toplayarak mamografi cihazı bulunmayan hastanelere cihaz bağışında bulunacak.

Proje çerçevesinde, yurtdışında pek çok örneği bulunan ve Türkiye’de ilk defa Avon’un desteğiyle açılan ‘Meme Kanseri Bilgilendirme Hattı, Türk Kanser Araştırma ve Savaş Kurumu ile birlikte yürütülüyor. Hafta içi her gün 09:00–17:00 saatleri arasında 0800 314 99 99 no’lu ücretsiz telefon hattını arayan kadınlar, uzman hemşirelerden meme kanseri ile ilgili tüm sorularının yanıtlarını alabiliyor ve meme kanseri ile ilgili gerekli bilgilere ulaşabiliyor.

Avon`dan Kadınlara Ücretsiz Mamografi Taraması

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT