Bu Sürüşün Tadına Varın

Tarihler: 19 Nisan 2012 Perşembe ~ 19 Haziran 2012 Salı

Firma: Muratbey

Paylaş:

1 Yorum:

istanbul.net.tr Nis 19, 2012 ~ Haz 19, 2012

Muratbey’den sürülebilir beyaz peynir; sürmeli İster ekmeğine sür, ister küp küp doğra

Peynirde fark arayanların vazgeçilmez markası Muratbey, yeni ürünü, “Sürmeli” beyaz peynir ile farklı bir beyaz peynir seçeneği sunuyor. Sürmeli beyaz peynir, sağladığı farklı sunum alternatifleriyle peynirde 3’ü bir arada konseptini oluşturuyor ve sofralarımızı lezzetiyle şenlendiriyor. Muratbey’in yeni ürünü “Sürmeli” beyaz peynir ile peynir severler, isterlerse peynirlerini ekmeklerine sürecek, isterlerse dilimleyecek ya da küp küp doğrayıp farklı sunumlar gerçekleştirebilecekler. 500 ve 800 gramlık iki farklı sunum alternatifiyle marketlerde yerini alacak Sürmeli beyaz peynir, kahvaltı sofralarını renklendirmekte zorlanan annelere de çeşitli sunumlar yapabilme imkanı verecek ve çocuklarına peyniri sevdirmelerinde yardımcı olacak.

7 bini aşkın noktada var
Yarım yüzyılı aşkın geçmişe sahip Muratbey, tecrübesiyle sütün Türkiye'deki gelişimine yön veren sayılı firmalar arasında yer alıyor. İnovasyona verdiği önemle de Türkiye’nin yenilikçi ve öncü peynir markası olan Muratbey’in, 12 bin metrekare kapalı alanı bulunan 300 kişilik istihdam sağlayan ve günde 700 ton civarında süt işleme kapasitesindeki fabrikasında üretilen ürünler, İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Bursa bölge müdürlükleri aracılığıyla Türkiye çapında 7 bini aşkın noktaya ulaştırılıyor.

12 ülkeye inovatif peynir satıyor
Ar-Ge’ye büyük önem veren ve inovatif ürünleri ve sistemleri ile Türk sanayisinde katma değeri yüksek ürünler geliştirilmesi yoluyla ticari getiri avantajı sağlayan Muratbey, dünya pazarlarına sunduğu inovatif ürünleri ile ülkemiz adına da başarılar elde ediyor. ABD, S. Arabistan, Irak, Bahreyn, Kuveyt, Katar, K.K.T.C, Mısır, Türkmenistan, Azerbeycan, Birleşik Arap Emirlikleri, Ürdün gibi bir çok ülkeye ihracat da yapan Muratbey, pek çok ürün çeşidiyle dünya sofralarında kendi markasıyla yer alıyor.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

sürmelide harika,yeni çıkardıklar burgu peynirleride muhteşem ötesi
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT