Hayko Cepkin`den Yeni Albüm: Tanışma Bitti

Tarihler: 16 Nisan 2007 Pazartesi ~ 20 Nisan 2007 Cuma

Firma: Hayko Cepkin

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Nis 16, 2007 ~ Nis 20, 2007

HAYKO Cepkin “Tanışma Bitti”
www.haykocepkin.com
Şiddet içerikli hafif batı müziği!
İlk albümü “Sakin Olmam Lazım” ve bugüne kadar verdiği konser&sahne performanları ile müzik medyası ve dinleyici kitlesi tarafından kabul ve destek gören Hayko Cepkin, yeni albümü ile farklı bir çizginin öncüsü olma yolunda ilerlemeye devam ediyor!
Eylül ayından beri çalışmaları devam eden “Tanışma Bitti” isimli yeni albüm Nisan sonu yayımlanıyor! Tüm beste, söz ve aranjeleri Cepkin’e ait 11 şarkı ve 5 intro’dan oluşan albüm müzikal açıdan çok daha sert olmasına rağmen, senfonik geçişleri ile zengin bir alt yapıya sahip.
Albümün genel konsepti korku.. İşlenen ana tema ise genel olarak insanlığın kendi kişisel korkuları ve kaybetmek.
“Bu albümde anlatmak istediğim herşey zaten bugüne kadar defalarca söylendi. Bu sebeple tonlamada farklılık arayışına girdim ve kendime korkuyu daha yakın buldum. Öfkeyi ve korkuyu doğru yere kanalize edebilirsek güçlü bir enerji ile ruhen daha serbest kalabiliriz.” – Hayko Cepkin

Grup Üyeleri;
Klavye & Vokal: Hayko Cepkin, Davul- Murat Cem Ergül, Gitar - Umut Töre, Bass - Poyraz Kılıç
Tanışma Bitti;
1. Kaos intro 2. Kaos 3. Bertaraf Et 4. 777 intro 5. 777 6. Yanlız Kalsın intro 7. Yalnız Kalsın 8. Sıkı Tutun intro 9. Sıkı Tutun 10. Sonra Görüşelim 11. Siren 12. Ölüyorum 13. Bilmezsin 14. Melekler intro 15. Melekler 16. Bonus


Hayko Cepkin`den Yeni Albüm: Tanışma Bitti

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT