İstikbal’den Tek Yatakta Çifte Mutluluk

Tarihler: 18 Mart 2011 Cuma ~ 18 Nisan 2011 Pazartesi

Firma: İstikbal

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mar 18, 2011 ~ Nis 18, 2011

İstikbal, uyku teknolojilerinde bir devrim niteliği taşıyacak yeni yatak tasarımları ideal Comfort, ideal Form ve Perform’la, ömrünün üçte birini yatakta geçiren insanların, yaşam kalitelerini arttırmayı hedefliyor.

Türkiye mobilya sektörünün lideri İstikbal, bugüne kadar geliştirdiği uyku teknolojilerine şimdi bir yenisini daha ekledi. Mart ayında tüketicisiyle buluşacak bu yeni ürün, sert ve yumuşak uyku konforlarını tek yatakta birleştiriyor. İstikbal ideal Comfort, İdeal Form ve Perform yatak çeşitleri, tek yatakta ‘kişiye özel’ çözüm sunuyor. İstikbal, yeni yatak serisini ikisi ünlü dört ayrı çiftin rol aldığı yeni reklam filmiyle duyuruyor. Dört filmden oluşan ve her film için dört ayrı çiftin rol aldığı İstikbal reklamının ünlüleri ise; Tülin Şahin-Mehmet Özer ve Nasuh Muhruki-Mine Mahruki çiftleri.

Farklı vücut yapısı, kilo, uyku alışkanlıkları ve tercihleri düşünülerek geliştirilen İstikbal ideal Comfort, İdeal Form ve Perform’un, yatak satın alma alışkanlıklarını da değiştirmesi bekleniyor. Yatakla ilgili yaşanan tüm olumsuzlukların en aza inmesini sağlayacak bu yeni tasarımların, ömrünün üçte birini yatakta geçiren insanların yaşam kalitesini de artırması hedefleniyor.

Yay teknolojisinin yanı sıra ekstra rahatlık sağlayan iki bölgeli ‘torba yay sistemi” yatağın iki bölgeli yapısını desteklediği gibi vücudun doğal pozisyonda kalmasını sağlayarak omurga için en sağlıklı uyku ortamını oluşturuyor. Oksijen terapi teknolojisi ile geliştirilen ideal Comfort, ideal Form ve Perform yataklar, ortamdaki oksijen miktarını artırmaya yardımcı oluyor.

Bu da çok daha dinlendirici, huzurlu ve konforlu bir uyku ortamının oluşmasına fırsat veriyor. Üstelik kenarları, köşeleri ve ağırlığı taşıyan bölümleri, kenar destek süngeri ile güçlendirilen bu son teknoloji tasarımlar, oturmadan ya da yatmadan kaynaklanan bozulmalara ve zamanla oluşabilecek çökmelere karşı da daha dayanıklı bir yapıya sahip olmasıyla dikkat çekiyor.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT