Küresel Isınmaya Schneider`den `Tac ` ile Önlem

Tarihler: 22 Ekim 2007 Pazartesi ~ 22 Ekim 2007 Pazartesi

Firma: Schneider Electric

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eki 22, 2007 ~ Eki 22, 2007
Enerji tasarrufu ve konforlu bir çalışma ortamı için binalar ‘TAC’lanıyor
KÜRESEL ISINMAYA SCHNEİDER’DEN “TAC” İLE ÖNLEM
Dünyanın 130 ülkesinde faaliyet gösteren Schneider Electric, “TAC Bina Otomasyon Sistemi Çözümleri” ile binalarınızı “akıllı” hale getiriyor…

“Tac” İle Binaniz Tasarruf Yapacak
Bina otomasyon maliyetlerinde yüzde 30’a varan tasarruflar sağlayan “TAC Otomasyon Sistemleri” enerji ve zamandan tasarruf sağlarken rahat, güvenli ve konforlu ortamlar oluşturuyor…

Schneider Electric’in “TAC Otomasyon Sistemleri” enerjinin bina genelinde en efektif şekilde kullanılmasını sağlarken binanız ile ilgili kapsamlı verileri toplayarak somut tasarruf kararları almanıza imkan veriyor ve binanızı daha etkin şekilde yönetmenizi sağlıyor.

Binanızın ısıtma, soğutma, güvenlik, izleme, havalandırma, yangın ve duman kontrolünü binanın herhangi bir noktasındaki tek bir kaynaktan hatta dünyanın herhangi bir yerinden internet bağlantısı aracılığıyla kontrol edebileceğiniz sistemle daha güvenli bir bina yönetimi sağlarken bina maliyetlerinde de ciddi oranda düşüş sağlayabilirsiniz.

Schneider Electric, “TAC Bina Otomasyon Çözümleri” çerçevesinde; HVAC kontrol, güvenlik yönetimi ve kartlı geçiş sistemi, dijital video yönetim sistemleri, enerji çözümleri, tesis yaşam döngüsü servisleri, aydınlatma kontrolü, hassas ortam kontrolleri ile yangın algılama ve uyarı sistemleri çözümleri sunuyor.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT