MAYA DESIGN; dekorasyon, uygulama, proje, ürün tasarımı ve kontrol hizmetleri...

Tarihler: 25 Mayıs 2009 Pazartesi ~ 28 Mayıs 2009 Perşembe

Firma: Maya Design

Adres: Oyak Sitesi No:45/5 Yenilevent İstanbul Beşiktaş İstanbul

Telefon: 0212 284 11 01

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr May 25, 2009 ~ May 28, 2009
MAYA DESIGN

MAYA DESIGN; dekorasyon, uygulama, proje, ürün tasarımı ve kontrol hizmetleri veren, doğru tasarımlar ve doğru çözümler ile farklılığı ve çarpıcılığı yakalamayı amaç edinmiş, bu doğrultuda hizmet veren bir firmadır.

Günümüzün en önemli kriterleri olan zaman ve ekonomi olgusuyla birlikte, doğru bütçelendirilmiş ve zamanlanmış işler ortaya çıkartmayı kendine prensip edinmiştir.

Şu ana kadarki iş kapasitesine; konut, kafeler, restoranlar, oteller, kurumsal ve özel ofislerin proje ve dekorasyon uygulamaları dahil olmuştur.

MAYA DESIGN; her tasarımında ve uygulamasında ‘bir ileri basamağa adım atma ilkesi’ ile varoluşunu sürdürmektedir. En büyük amacı ise; düşünmek, tasarlamak, uygulamak ve tam konsantrasyonla çalışabileceği işlere imza atmaktır.

MAYADESIGN İNŞAAT TASARIM VE UYGULAMA LTD.
Mimar Güneş Dalman
www.mayadesigntr@gmail.com
www.mayadesigntr.com

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Unhandled Exception.
SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1064 syntax error, unexpected $end, expecting FTS_TERM or FTS_NUMB or '*'
You can find the error back in the log.