Milimetric’ten Tam Da Babanıza Göre Gömlek Siparişi

Tarihler: 17 Haziran 2009 Çarşamba ~ 21 Temmuz 2009 Salı

Firma: Milimetric

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Haz 17, 2009 ~ Tem 21, 2009
Milimetric’ten Tam Da Babanıza Göre Gömlek Siparişi
Kişiye özel ısmarlama gömlek uzmanı Milimetric’in yeni online dükkânı www.milimetric.com, genç ve yaratıcı interaktif ajans Gri Creative Agency tarafından projelendirildi. Tam ölçüye göre sipariş verilen sitenin e-ticaret yapısı Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyor…

Bu yıl Babalar Günü’nde, babanıza en ‘özel’ hediyeyi siz armağan edin! Gri Creative Agency tarafından hayata geçirilen www.milimetric.com sitesinde kişiye özel tasarımlı gömlekleri sizleri bekliyor. İstediğiniz kumaş türünü, renk ve tasarım modellerini seçebildiğiniz sitede, fiyat aralığı vererek babanızın bedenine uygun, özel tasarımlı gömlek üretmek mümkün…
Online dükkânda bulunan “Kişisel Gömlek Tasarım Sistemi” ile kullanıcılar, kumaş, model ve beden seçiminden oluşan üç ana adımda kendi gömleklerini tasarlayabiliyorlar. Sistemde yaka modelinden düğme iliklerinin rengine, ceplerden nakış karakterine kadar tüm detaylar tasarlanabiliyor. Ayrıca dükkanda yer alan ölçü profil oluşturma bölümünde, doğru ölçülerin nasıl alınabileceği fotoğraflı şekilde anlatılıyor. Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyan site üzerinden çok özel siparişler alınabiliyor. Ödemelerin kredi kartıyla yapıldığı dükkâna dünyanın her yerinden sipariş verilebiliyor.

Konu ile ilgili olarak açıklama yapan yaratıcı interaktif ajans Gri Creative Agency Yönetici Ortağı Onur Özdamar, “www.milimetric.com sitesi ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdik. www.shop.milimetric.com sitesi ile herkes, kendi zevki ve bedenine uygun özellikleri sisteme girerek, özel tasarımlar yaratabiliyor. Böyle bir sistemin dünyada bir örneğini biliyoruz, o da Fransa’da. Ancak www.milimetric.com sitesi kişisel zevkleri daha ön planda tutuyor ve tamamıyla istenilen doğrultuda ürünlerin hazırlanmasını sağlıyor” açıklamalarında bulundu.

Milimetric Yönetici Ortağı Taner Gökalp ise, “Günümüzde kişiye özel tasarımlar trend haline geldi. İnsanlar, bedenlerine uygun bir gömleği bulsalar bile, yakası ya da renginden ötürü satın almaktan vazgeçebiliyorlar. Ancak www.milimetric.com sitesi geniş bir yelpaze içerisinde gömlek ya da takım elbiselerin tasarımını kişiye bırakıyor. Vücut ölçülerine göre milimetrik gömlek siparişi vererek, düğmesinden manşetine kadar birçok özellik sisteme kayıt edilebiliyor, istenilen adrese teslim gerçekleştiriliyor. Ayrıca altyapımız dünyanın her yerine servis verecek şekilde hazırlandı. Gri Creative’a böyle alternatif bir site gerçekleştirdikleri için ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT