Özgür ve çağdaş erkeğin saati: Kenneth Cole

Tarihler: 02 Temmuz 2007 Pazartesi ~ 10 Temmuz 2007 Salı

Firma: Kenneth Cole

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Tem 2, 2007 ~ Tem 10, 2007

Özgür ve çağdaş erkeğin saati: Kenneth Cole

Modern tasarımlarında en üstün teknolojiyi kullanan Kenneth Cole’un IKC1405 modeli, stil sahibi çağdaş erkeğin vazgeçilmez aksesuarı olacak.

Her modeliyle iddialı olmayı hedefleyen Kenneth Cole; estetik, zevk ve ihtişamın kendini gösterdiği IKC1405 modeliyle de, zevk sahibi bayların şıklık iddiasını destekleyecek.

Modern çizgilere sahip saatin poliüretan siyah deri kayışı, kasayı çevreleyen gümüş rengi çelik kasası muhteşem bir uyum sergiliyor. Adeta kusursuz şıklığın bir resmi olan IKC1405, gün ve ay göstergesi gibi özellikleriyle de göz dolduruyor.

Kenneth Cole’un Contemprary Koleksiyonu’nda yer alan IKC1405 modelin, siyah kadranı saatin çekiciliğini katlıyor. Kenneth Cole saatleri, Merkez Saatçilik güvencesiyle piyasaya sunuluyor.

Satış Fiyatı: 150 USD (KDV Dahil)
Merkez Saatçilik: 0212 520 03 02 www.merkezsaat.com

Özgür ve çağdaş erkeğin saati: Kenneth Cole

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Unhandled Exception.
SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1064 syntax error, unexpected $end, expecting FTS_TERM or FTS_NUMB or '*'
You can find the error back in the log.