Renkli ve Kompakt Yeni Sony Walkman® B Serisi ile Bas Sesleri Hissedin

Tarihler: 30 Mayıs 2011 Pazartesi ~ 30 Haziran 2011 Perşembe

Firma: Sony

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr May 30, 2011 ~ Haz 30, 2011

Sony’nin yeni ve kompakt Walkman® NWZ-B160F/B160 MP3 çalarları, zengin ve derin bas sesler için tek dokunuşta güçlendirme düğmesine sahip. Hızlı şarj özelliği ile 3 dakikalık şarj ile 90 dakikalık çalma süresi sağlayan seri çıkartılabilir klipsi ile kıyafete, kemere veya çanta askısına takılabiliyor. Hızlı müzik aramaları için ZAPPIN™ özelliğine sahip yeni modeller, ayrıca sürükle ve bırak yöntemi ile müzik dosyası transferlerini kolay hale getiriyor.

Koşarken, seyahat ederken veya arkadaşlarınızla birlikteyken, Sony’nin en son Walkman® B Serisi MP3 çalarları size zengin bir ses kalitesi vaat ediyor. Yeni Walkman® NWZ-B160 ultra-taşınabilir MP3 çalarlar Haziran 2011 tarihi itibariyle raflardaki yerini alacak.

Tam 28 gramlık ağırlığı ve 10 cm’den küçük boyutu ile Walkman® B Serisi, göz alan canlı kontrast renk seçenekleri sunuyor.

Kompakt boyutlarına rağmen, Walkman® B Serisi sunduğu kullanım kolaylığı ve Sony’ye has mükemmel ses kalitesi ile kendini diğerlerinden ayırıyor. Ne tür müzikten hoşlanırsanız hoşlanın, dolgun, derin bas ile zengin bir Walkman® ses kalitesi deneyimi yaşatıyor. Sesin gücüne daha da güç katmak için bas tuşuna basıp, uyumlu renkteki güç ışığının müzik ile birlikte yanıp sönmesini izlemek yeterli.

18 saatlik* pil ömrü, daha uzun süre müzik dinlemenizi sağlıyor. Ama aceleniz varsa, Walkman’inizi sadece 3 dakikalığına şarj ederek, 90 dakikalık çalma süresi elde edebiliyorsunuz.

Yeni seri ile gelen çıkartılabilir klips, Walkman®’inizi kemer, çanta askısı, gömlek ya da pantolonunuzun cebine takmanıza olanak tanıyor.

Tüm Dijital Müzik Koleksiyonunuz Walkman®’inizde!

Walkman®’e dijital müzik koleksiyonunuzu yüklemek de son derece kolay. Tek yapmanız gereken, MP3 çaların yerleşik USB bağlantısını bilgisayarınıza takarak dosyaları sürükleyip bırakmak veya Windows Media® Player 11/12 üzerinden transfer etmek. ZAPPIN™ şarkı arama teknolojisi, tüm müzik dosyalarınızı hızlıca gözden geçirmenize imkan veriyor. Sadece ZAPPIN™ düğmesine basın ve menü veya çalma listeleri arasında arama yapmaksızın zahmetsizce her şarkıdan kısa birer parça dinleyin.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Unhandled Exception.
SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1064 syntax error, unexpected $end, expecting FTS_TERM or FTS_NUMB or '*'
You can find the error back in the log.