Sessizlik ve Performansı Bir Arada Sunan Elektrikli Süpürge: Relaxx’x

Tarihler: 18 Nisan 2012 Çarşamba ~ 18 Haziran 2012 Pazartesi

Firma: Bosch

Paylaş:

1 Yorum:

istanbul.net.tr Nis 18, 2012 ~ Haz 18, 2012

Yeni Bosch Relaxx’x toz torbasız elektrikli süpürge, “SilenceSound System™ “ sessiz ses sistemi ile performanstan ödün vermeden süper sessiz çalışıyor. Bebekler ya da anne adayları uykuya dalsa, saat gecenin bir yarısı olsa, evin erkekleri maç keyfi yapsa da süpürge sesi için endişelenmeden,istenilen zamanda temizlik yapmaya olanak tanıyor. Bosch Relaxx’x, sadece sessiz sedasız evi temizlemekle kalmıyor.SensorBagless™ teknolojisi sayesinde kendi kendini de temizliyor.

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece bugünü değil, geleceğimizi de iyileştiren teknolojiler sunan Bosch Ev Aletleri, performanstan hiçbir şekilde ödün vermeden sessizce çalışabilen yeni Relaxx’x BGS52230 elektrikli süpürge modelini tüketicilerinin beğenisine sunuyor. Dayanıklı yapısı, yüksek emiş gücü ve teknolojik özelliklerinin yanı sıra Bosch Relaxx’x elektrikli süpürgede, performans ve sessizlik bir araya geliyor. Ayrıcalıklı “SilenceSound System™” sessiz ses sistemi Bosch Relaxx’x elektrikli süpürgeyi, süper sessiz toz torbasız elektrikli süpürge yapıyor. Kullanıcılarına diledikleri zaman elektrikli süpürgelerini çalıştırma imkanı ve lüksünü sunuyor. Bosch Relaxx’x, özellikle apartman hayatı yaşayan evli, çocuklu ve evcil hayvan sahibi ailelerin arayıp da bulamadığı konforlu süpürmeyi mümkün kılıyor.

Yüksek performans, süper sessizlik, mükemmel temizlik
Elektrik süpürgesi kullanımında en büyük sıkıntıyı yaratan gürültü problemini ortadan kaldıran Bosch Relaxx’x BGS52230’un en büyük özelliği, bunu performanstan ödün vermeden gerçekleştirmesi. Bu sessizliğin arkasında ise ses azaltıcı özelliklere sahip kapsamlı bir ürün paketi sunan “SilenceSound System™” sessiz ses sistemi yer alıyor. “SilenceSound System™”, ses kontrollü geliştirilmiş teknolojili motoru, ses izolasyonu, sesi azaltılmış hava akışı ve sessizlik aksesuarları olmak üzere dört önemli aşamada sessizlik konseptine uygun bir tasarım sunuyor. Bu sayede de süper sessiz çalışıyor ve anneler bebeği ya da çocuğu uyuduğu, evde eşi maç, film ya da spor programı izlediği için temizlik yapamama derdinden kurtuluyor. O çalışırken, kimsenin ruhu bile duymadığı için kullanıcıya, süpürürken müzik dinleme, televizyon seyretme ya da telefonda sohbet etme imkanı da tanıyor. Maksimum hava akışı sağlayan, ince toz, toprak, kum gibi materyalleri ayırıcı özelliğe sahip ileri teknolojili filtre sistemi RobustAir™ sistemi sayesinde yüksek hava akımı üretip, temizlikte mükemmelliği garanti ediyor.

Sadece evi temizlemekle kalmıyor, kendi kendini de temizliyor
Bosch’un SensorBagless™ teknolojisiyle kendini aktive edip, temizleyebilen Filtre Temizlik Sistemi’ne sahip olan Bosch Relaxx’x elektrikli süpürgedeki entegre sensör sayesinde performans seviyesi devamlı olarak ölçümleniyor. Performans optimum seviyenin altına düştüğünde ‘Sensör Kontrol’ gösterge ışığı kırmızıya dönüyor. Makine de otomatik olarak durup, filtrelerini kendisi temizliyor. Tam otomatik temizleme ve maksimum kapasite sunan bu sistem sayesinde filtre daima temiz kalıyor ve her zaman yüksek emiş gücü sağlanıyor. Yüksek güçteki motoru ve maksimum hava geçişi sayesinde de mükemmel temizlik sağlıyor. SensorBagless™ teknolojisi ile filtre temizliği ya da değiştirilmesi gibi işlemler de tarihin tozlu raflarına kalkıyor.

Torba ve filtre değiştirme masrafına son
Üç litrelik iç hacmi ve toz haznesi ile zahmetsiz temizlik imkanı sunan Bosch Relaxx’x BGS52230, dolduğunda haznesi çıkartılarak kolayca temizlenebiliyor. Süpürgenin özel bir malzemeden yapılmış Air Clean Hepa hijyenik filtreleme sistemi ve GORE™ CLEANSTREAM® kartuş filtreleri süpürgenin yaşam ömrü boyunca kullanılabiliyor. Süpürge, bu filtre sistemleri sayesinde alerjik kişilerin yaşam alanlarında dahi problemsiz bir biçimde çalıştırılabiliyor.

Teknolojik tasarım, ergonomi ve kullanım kolaylığı bir arada
Süpürgenin ergonomik tasarımı hem cihazı kaldırma hem de boşaltma sırasında kullanım kolaylığı sunarken, elektronik emiş gücü ayarı da farklı kullanım alanlarında istenen performansı en iyi şekilde sağlıyor. Ergoplus tutma yeri, sürgülü ve kilitleme mekanizmalı teleskobik borusu, yumuşak fırçalı özel parke ucu Bosch Relaxx’x elektrikli süpürgeyi özel kılan tasarım öğelerinden yalnızca birkaçını oluşturuyor. Teleskopik boruya klipslenebilen üç parçalı aksesuar, kenar-köşe için dar aralık ucu ve mobilya, yastık için çıkarılabilir fırçalı uç en zor erişilebilen bölgelerde bile en iyi performansı sunuyor. Dikey ve yatay park etmenin yanı sıra otomatik kablo toplama süpürgenin öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor.

Bosch BGS52230 Relaxx'x ProSilence Plus Toz Torbasız Elektrikli Süpürge – Teknik Özellikler
• SilenceSound System™: Sessizlik konseptine uygun olarak tasarlanmış, yenilikçi ses izolasyon malzemeleri, ses kontrollü motor, gürültüsü azaltılmış aksesuar sayesinde süper sessiz çalışma • Filtre temizleme: SensorBagless'lı akıllı SelfClean sistemi
• Uzun ömürlü filtreler: Yıkanabilir Air Clean Hepa hijyenik filtreleme sistemi ve GORE™ CLEANSTREAM® Kartuj filtre sayesinde alerjik kişilere uygun
• Maksimum Hava Akışı sağlayan RobustAir™ System
• Güç: 300 - 2200 Watt
• Konteyner kapasitesi: 3 litre
• Hem cihazı kaldırma hem de boşaltma sırasında kolay kullanım
• Elektronik emiş gücü ayarı
• Ergoplus tutma yeri
• Sürgülü ve kilitleme mekanizmalı teleskobik boru
• SilentClean Plus süpürme başlığı: Ayarlanabilir sesi azaltılmış metal tabanlı süpürme başlığı (280 mm)
• Yumuşak fırçalı "özel parke ucu" (genişlik: 300 mm)
• Teleskopik boruya klipslenebilen 3 parçalı aksesuar: Kenar-köşe için dar aralık ucu ve mobilya, yastık için çıkarılabilir fırçalı uç
• Dikey ve yatay park etme özelliği
• Otomatik kablo toplama özelliği
• Etkinlik alanı yarıçapı: 11 m
• 4 adet hareketli tekerlek
• Ağırlık: 6.7 kg (Sadece gövde)
• Tavsiye edilen satış fiyatı: 799 TL

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

mükemmel
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT