Sevgililer Günü`nde Sevdiğinize `Sesinizi` Hediye Edin!

Tarihler: 12 Şubat 2007 Pazartesi ~ 14 Şubat 2007 Çarşamba

Firma: Jingle Works (JW) Stüdyoları

Telefon: 0216-355 14 50

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Şub 12, 2007 ~ Şub 14, 2007
Jingle Works (JW) Stüdyoları’ndan En Farklı ve Özel Hediye Alternatifi...
SEVGİLİLER GÜNÜ’NDE SEVDİĞİNİZE “SESİNİZİ” HEDİYE EDİN!

Kalplerdeki en sıcak duyguları, en güzel söz ve melodilerle hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline getiren müzik; bu yıl Sevgililer Günü hediyeniz olacak. Jingle Works (JW) Stüdyoları’nda yapacağınız bir kayıt ile aşkınızı bir CD’de sevdiğinize armağan edin; aşkınızı ölümsüz kılın....

Yaklaşan “Sevgililer Günü” için mağazalarda birbirinden farklı hediye alternatiflerini bulabileceğiniz vitrinler ve raflar hazırlandı bile. Bu kadar çok çeşit olması bir seçim yapmayı aslında o kadar da kolaylaştırmıyor. Çünkü birçok insan bu güzdel günü karşısındakine kendini gerçekten de özel hissettirecek; farklı ve şaşırtıcı bir hediyeyle unutulmaz kılmak istiyor.

Yıllardır müziği bir yaşam tarzı olarak benimsemiş ve bu alanda kariyer yapmış Ceyda Pirali ve Hande Okçu, geçtiğimiz yıl İstanbul Erenköy’de açtıkları Jingle Works (JW) Stüdyoları’nda yaptıkları farklı çalışmalar ve projeleriyle dikkat çekiyorlar. Jingle Works, Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılmak isteyenlere hoş ve şaşırtıcı bir hediye alternatifi sunuyor.

Yapmanız gereken tek şey aşkınızı sevdiğinize hangi şarkı veya şiir ile yeniden ifade etmek istediğinize karar vermek. “Sizin şarkınız” veya “sizin şiiriniz” yine sizin sesinizle hayat bulacak ve sevdiğiniz kişiye bugüne kadar verilmiş en değerli armağan olacak.

En fazla bir saatinizi harcayarak Jingle Works Stüdyoları’nda yapacağınız kayıt, Ceyda Pirali ve Hande Okçu’nun yapacağı özel çalışmayla bir CD’ye aktarılacak. Yine size özel bir kapakta sunulacak olan CD’yle sevdiğiniz kişiye “kendinizden bir hediye” veriyor olacaksınız.

Aşkınızı kendi seslendirdiğiniz bir şarkı veya şiirle sevdiğinize bir CD’de sunduğunuzda ve onun gözlerindeki ışıltıyı gördüğünüzde; ne kadar doğru bir hediye seçimi yaptığınızı bir kez daha anlayacaksınız.

Ayrıntılı bilgi ve stüdyo kaydına rezervasyon için: Jingle Works Music Production
Tel: 0216-355 14 50

Sevgililer Günü`nde Sevdiğinize `Sesinizi` Hediye Edin!

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT