Superonline´dan Ayda 9,99 TL´ye 100 Mbps Limitsiz Fiber İnternet

Tarihler: 07 Şubat 2011 Pazartesi ~ 07 Mart 2011 Pazartesi

Firma: Superonline

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Şub 7, 2011 ~ Mar 7, 2011

Türkiye’nin yenilikçi telekom operatörü Superonline, yeni “9,99’a Bekleme Yapma Devam Et!” kampanyasıyla fiber internet keyfini ayda sadece 9,99 TL’ye yaşatıyor. Üstelik modem ve kurulum da ücretsiz.

Türkiye’de internet erişiminin öncüsü Superonline, fiber optik altyapının sağladığı eşsiz internet deneyimini yine Türkiye’de eşi görülmemiş bir kampanya ile birleştiriyor. 1 Şubat’ta başlayıp 31 Mart’a kadar devam edecek “9,99’a Bekleme Yapma Devam Et!” kampanyası kapsamında Superonline abonesi olmak isteyenler, seçtikleri bağlantı paketine göre 3 aydan 6 aya kadar, ayda sadece 9,99 TL ödeyerek fiber internet hızını yaşayacaklar.

“Fiber Optik Benzersiz Bir Deneyim Sunuyor”
Türkiye’de şu ana kadar abonelere bu kadar yüksek hızda internet erişiminin bu kadar uygun fiyatlarla sunulmadığını vurgulayan Superonline Pazarlama ve İletişim Müdürü Birim Esener Karakaş, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Superonline olarak 9,99’a Bekleme Yapma Devam Et kampanyamız ile herkesi fiber internetle çok uygun fiyatlarla tanıştırmak istiyoruz.

Yüksek hız ve uygun fiyat yanında kampanyamız süresince hem kotalı hem de limitsiz paketlerimiz için abonelerimize modem ve kurulumu da hediye ediyoruz.”

“9,99’a Bekleme Yapma, Devam Et”
İlk 3 ay boyunca ayda 9,99 TL’lik 10 Mbps hızındaki bağlantı paketlerinin aylık ücreti bu sürenin sonunda 4 GB kotalı paket için 29 TL, limitsiz paket içinse 49 TL.

İlk dört ay boyunca 9,99 TL’lik indirimden yararlanacak 20 Mbps hızındaki bağlantı paketlerinin aylık ücreti bu sürenin sonunda 8 GB kotalı paket için 39 TL, limitsiz paket içinse 69 TL.

9,99 TL’lik indirimden 5 ay boyunca yararlanacak 50 Mbps hızındaki bağlantı paketlerinin aylık ücreti bu sürenin sonunda 12 GB kotalı paket için 59 TL, limitsiz paket içinse 99 TL.

Tam 6 ay boyunca 9,99 TL’lik indirimden yararlanacak 100 Mbps hızındaki bağlantı paketlerinin aylık ücreti bu sürenin sonunda 16 GB kotalı paket için 89 TL, limitsiz paket içinse 199 TL.

Superonline’ın yeni kampanyasından 24 ay taahhütlü abonelik sözleşmesi imzalayan tüm aboneler yararlanabilecek.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT