Vodafone`dan Komple İletişim Çağı Mobil Ses Hizmeti Alana Sabit Telefondan Görüşme Bedava

Tarihler: 22 Nisan 2011 Cuma ~ 22 Mayıs 2011 Pazar

Firma: Vodafone

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Nis 22, 2011 ~ May 22, 2011

Vodafone Türkiye, “Komple İletişim” çağını başlatarak iş ortağı olarak gördüğü kurumsal müşterilerine avantajlı ve yenilikçi servisler sunuyor. Birinci yılını yüzde 51 büyüme ile kapatan Vodafone İş Ortağım, “Komple İletişim” çağı kapsamında,Türkiye’de ilk kez işletmelere mobil ses hizmeti karşılığında sabit telefon görüşmelerini ücretsiz yapma imkanı tanıyor.

Vodafone Türkiye, birinci yılını dolduran İş Ortağım Programı’nın sonuçlarını, önümüzdeki dönem projelerini ve tek elden telekom hizmetleri sunarak başlattığı “Komple İletişim” çağının detaylarını bir basın toplantısıyla paylaştı.

Vodafone İş Ortağım’ın sunduğu avantajlı iletişim çözümleri ile kurumsal segmentte en hızlı büyüyen operatör olan Vodafone Türkiye, bir yılda kurumsal segmentteki cirosunu yüzde 51 oranında artırdı. Bu alanda Vodafone ülkeleri arasında en hızlı büyümeyi gerçekleştiren ülke oldu. 3G lansmanından bu yana kurumsal iş ortaklarının data kullanımları 40 katına çıktı.

Vodafone İş Ortağım’ın yeni başlattığı “Komple İletişim” çağında Vodafone’dan mobil ses hizmeti alan işletmeler, sabit telefon hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilecek. İş Ortağım, işletmelere mobil hat başına 6 ay boyunca ayda 100 dakika ücretsiz sabit telefon görüşmesi fırsatı sunacak. Kampanya herhangi bir taahhüt gerektirmeksizin mevcut ve yeni iş ortaklarına yönelik olma özelliğinin yanısıra diğer Vodafone kampanyalarından faydalanan iş ortaklarının da katılımına açık bulunuyor.

Patel: “ Kurumsal Segmentte En Hızlı Büyüyen Operatör Olduk”
İş Ortağım’ın gelmiş olduğu nokta ve gelecek projeler ile ilgili bilgi veren Vodafone Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Phil Patel şöyle konuştu: “İş Ortağım’ın 1. yılını kutlarken memnuniyetle söyleyebiliriz ki bu yolda çok mesafe kat ettik. Müşteri memnuniyetini tüm faaliyetlerimizin merkezine yerleştirmenin ödülünü, Türkiye’de kurumsal segmentte son bir yılda en hızlı büyüyen operatör olarak aldık. Lider şirketlerin tercihi olduk.

Vodafone’un global arenadaki uzmanlığı ve Borusan Telekom’un yüksek kaliteli sabit ses hizmetlerini birleştirdik. Oluşturduğumuz sinerji sayesinde, iş ortaklarımızın toplam iletişim ihtiyaçlarını karşılamak için “Komple İletişim” çağını başlattık. Bu sayede, bugün ülkemizde mobil ve sabit hizmetleri birleştirerek tek bir çatı altında böyle bir fırsat ile sunan ilk mobil operatör olmaktan gurur duyuyoruz. İş ortaklarımızın tüm iletişim ihtiyaçlarını tek elden karşılayan güvenilir bir iletişim firması olmak vizyonumuzdan hareketle global tecrübemizin de desteği ile iş ortaklarımıza yenilikçi ürün ve servisler sunmaya devam edeceğiz.”

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT