Yaza Selülitsiz Girmenin Tek Yolu: Texenery Cell

Tarihler: 20 Nisan 2009 Pazartesi ~ 26 Nisan 2009 Pazar

Firma: TexenergyCell

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Nis 20, 2009 ~ Nis 26, 2009
YAZA SELÜLİTSİZ GİRMENİN TEX YOLU: TEXENERGY CELL
Genç ya da yaşlı, şişman ya da zayıf, günümüzde tüm kadınların ortak dertlerinden biri: Selülit… Kışın kolayca gizlenebilen selülitler, yaz mevsiminde kadınların kabusu oluyor. Bu dertten kurtulmak isteyenler için Texenery Cell, sadece 8 haftada selülitsiz ve ince bir bedene kavuşmayı vaat ediyor.
Baharla birlikte güneş de yüzünü yavaş yavaş göstermeye başladı. Toprak ana kendi içinde bir kıpırdanma, tazelenme ve yenilenme dönemine girdi. Kıştan kalan tüm ölü hücreler atılıyor ve yerine yeni sürgünler, yapraklar ve çiçekler boy veriyor. Doğa, kendini yaza hazırlıyor.
Tıpkı doğa gibi insan vücudu da baharla birlikte kendini yenilemeye başlıyor. Kışın yaşanan hareketsizliğin ardından, metabolizmamız hızlanarak, vücutta birikmiş tüm yüklerden kurtulmaya çalışıyor.

YAZIN KABUSU: SELÜLİT
Tüm bu yenilenme dönemine rağmen, kadınların bikini giymelerinin önündeki en büyük engel olan selülit, kendi kendine yok olmaz. Özellikle denize girerken rahatsızlık yaratan selülitler, kimi zaman pareo, kimi zaman da mayonun üstüne giyilen ince bir elbiseyle kamufle edilse de can sıkıcı durumlar yaratabiliyor. İşte bu yüzden, bikinileriyle barışık, güzel bir tatil geçirmek isteyen kadınlar, selülitlerinden bir an evvel kurtulmanın yollarını aramaya başladı bile.

8 HAFTADA HEM SELÜLİTTEN KURTULUN, HEM DE İNCELİN
Üstün İtalyan teknolojisiyle üretilen ve anti-selülit özelliği klinik deneylerle kanıtlanan Texenergy Cell, size ince ve selülitsiz bir yaz vaat ediyor. Texenergy Cell’in vücuttaki mikro dolaşımı harekete geçirmesiyle, bir taraftan bölgesel yağlar eriyor ve vücutta incelme sağlanıyor, diğer taraftan da selülitler ortadan kalkıyor.

METAL TERAPİ VE TEXENERGY CELL
Metallerin iyileştirici etkisinden yararlanılan ve bin yıllardır bir bilim olarak kabul edilen Metal Terapi’nin ilham verdiği TexenergyCell’de, klinik deneylerle test edilmiş ve onaylanmış özel bir kumaş kullanılır. Silis minerali ile kaplı bakır ve çinko ipliklerin, yumuşak mikro fiber ve elastan ile örülmesinden elde edilen bu özel kumaş, bakır ve çinko arasındaki minimal elektrik akımının yarattığı manyetik alan ile damarlardaki mikro dolaşımı hızlandırır. Böylece hücreler arasında biriken sıvılar ve toksinler atılarak, portakal kabuğu görünümü ortadan kalkar.

4 BİN YIL ÖNCE ÇİNLİLER BULDU
İlk kez günümüzden 4000 yıl önce Çinliler tarafından uygulanan Metal Terapi, Yunan, Mısır ve Roma gibi birçok kültürde de ağrıları dindirmek amacıyla kullanıldı. Günümüzde ise, teknolojinin gelişmesiyle birlikte, daha bilimsel seviyede kullanıma sunulmaktadır.

GÜNLÜK KIYAFETLERLE BİLE GİYİN
Anti-alerjik, anti-bakteriyel Texenergy Cell; modern, yumuşak ve vücudu saran yapısıyla spor kıyafeti olarak kullanılabileceği gibi, günlük kıyafetlerin altına da sürekli olarak giyilebiliyor. Vücut ısısını yazın serin, kışın sıcak tutuyor. Günde en az 8 saat süreyle kullanılması gereken Texenergy Cell, 8 hafta sonunda selülitlerin giderilmesine yardımcı oluyor.

TEXENERGY CELL’İN ÖZELLİKLERİ
- Selüliti azalmasına yardımcı olur.
- Bakır ve çinko arasındaki manyetik alan ile mikro dolaşımı uyarır, bölgesel yağların erimesine yardımcı olur, incelme sağlar.
- Vücuttaki dolaşımı düzenler.
- Uyguladığı micro masajla, sıvıların ve toksinlerin atılmasına yardım eder.
- Anti-alerjiktir, iritasyon testleri yapılmıştır.
- Anti-bakteriyeldir.
- Antaljiktir.
- Yumuşak ve vücudu saran yapısıyla günlük kıyafetlerin altına rahatlıkla giyilir.
- Hava geçirgendir, vücuda nefes aldırır.
- Vücut ısısını dengeler. Kışın sıcak (37 derece), yazın serin tutar (-8 derece)Yaza Selülitsiz Girmenin Tek Yolu: Texenery Cell

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT