Asimetrik

Orjinal Adı: Asimetrik

Vizyon Tarihi: Eylül 11, 2015

Yönetmen: Alper Giray Urhanoğlu

Film Türü: Macera, Gerilim

Film Süresi: 96 dk

Senaryo: Alper Giray Urhanoğlu.
Yapım: Urhanoğlu Prodüksiyon.
Görüntü Yönetmeni :Alper Giray Urhanoğlu.
Müzik : Oğuzhan Başbozkurt.
Oyuncular: İnci Aslan, Ayçahan Saygı, Duygu Urgan, Asena Yıldız, Kerem Döner, Melis Göç, Salih Görkem, Gizem Mollaibrahimoğlu, Hayrettin Vurkiroğlu.
Dağıtım: AGU Film

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr 11 Eylül 2015 Cuma

İnsanların en büyük zaaflarını (kadın, erkek, şöhret, para, ihtiras vs…) sorgulayan filmde, bu oyunun sonunda, kimlerin sağ kalacaktır?

Üniversite kampüsünde bir dizi intihar ve cinayet olayı gerçekleşmiştir. İntihar eden en son kişide, Duygu’nun üniversiteden arkadaşı, aynı zamanda oturduğu apartmanda alt kat komşusu olan Aslı’dır. Ankara polisi olayların arkasında bir seri katilin olduğunu düşünmektedir. Duygu, intihar eden alt kat komşusu Aslı’nın laptopunu incelerken, tesadüf eseri daha önce hiç bilmediği bazı bilgilere ulaşır. Araştırmalarına devam ettikçe Aslı’nın cani ruhlu bir internet çetesi tarafından öldürüldüğünü düşünmeye başlayacaktır. Bu konu ile ilgili araştırmalarında arkadaşlarından yardım isteyecektir. Dört yıldır görmediği eski erkek arkadaşının da bir tesadüf sonucu araştırmaya dahil olması ile, işin arkasındaki asıl gerçeğin ne bir seri katil, ne de cani ruhlu bir internet çetesinin olmadığı ortaya çıkacaktır. “Dokunulmaması gerekene dokunduklarını” öğrendiklerinde, artık iş işten geçmiş olacaktır.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

En Yeniler Vizyondakiler Pek Yakında Sinema Salonları Top 10 Film Arşivi Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT