Babalar ve Oğulları

Sinema Film Arşivi Babalar ve Oğulları
Babalar ve Oğulları

Orjinal Adı: It Runs in the Family

Vizyon Tarihi: Bilinmeyen Tarih

Yönetmen: Fred Schepisi

Film Türü: Dram

Film Süresi: 109 dakika

Senaryo: Jesse Wigutow
Görüntü Yönetmeni: Ian Baker
Müzik: Paul Grabowsky
Oyuncular: Michael Douglas, Kirk Douglas, Rory Culkin, Cameron Douglas, Diana Douglas
Yapım: 2003 ABD
Dağıtım: UIP

Orjinal Sitesi: http://www.mgm.com/itrunsinthefamily/

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Belirsiz..
New York`ta yaşayan Gromberg ailesinin bütün fertleri, kendi alanlarında başarılı insanlardır. Ama her nedense, birbirleriyle iletişim kurma konusunda bir türlü başarılı olamamaktadırlar.
Tam anlamıyla köşeye sıkışmış olan Alex Gromberg, aynı anda hem baba, hem oğul, hem de koca olmanın getirdiği sorumluluklarla başa çıkmaya çabalamakta, bir yandan da babasının yaptığı hatalardan kaçınmaya çalışmaktadır. Alex’in psikolog eşi Rebecca, iş hayatı ile evlilik ve çocuk büyütmenin getirdiği sorunlar arasında dengeleri tutturma gayretindedir. Ailenin en büyüğü olan Mitchell Gromberg, New York`un önde gelen avukatlık şirketlerinden birisinin emekli ortağıdır ve ailedeki iletişimsizlik problemine kendi ahlak anlayışına uygun çözümler bulmakta zorlanmaktadır. Mitchell’in sevgi dolu karısı Evelyn ise, onun evliliği boyunca en önemli duygusal dayanağı olmuş, aynı zamanda Mitchell ile Alex arasında arabulucu işlevini üstlenmiştir. Alex`in büyük oğlu Asher ise, hayat, sevgi ve seks gibi konularla başa çıkmaya çabalayan asi ruhlu bir kolej öğrencisidir. Ve son olarak da, Alex’in 11 yaşındaki oğlu olan ve belki de ailenin en aklıbaşındaki üyesi Eli vardır.
”It Runs in the Family”, bir Amerikan ailesinin üç kuşağını biraraya getirirken, aile bağları, kuşak çatışması ve bireylerarası iletişimsizlik konularını gündeme getiriyor.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

En Yeniler Vizyondakiler Pek Yakında Sinema Salonları Top 10 Film Arşivi Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT