Banka: Kelebek Etkisi

Sinema Film Arşivi Banka: Kelebek Etkisi
Banka: Kelebek Etkisi

Orjinal Adı: Banka: Kelebek Etkisi

Vizyon Tarihi: Bilinmeyen Tarih

Yönetmen: Robert Connolly

Film Türü: Gerilim

Film Süresi: 103 dakika

Senaryo: Robert Connolly
Görüntü Yönetmeni: Tristan Milani
Müzik: Alan John
Oyuncular: David Wenham, Anthony LaPaglia, Sibylla Budd, Steve Rodgers, Mandy McElhinney, Mitchell Butel, Greg Stone, Kazuhiro Murayama
Yapım: 2001 Avustralya
Dağıtım: Birfilm

Orjinal Sitesi: http://www.kelebeketkisi.com/

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Belirsiz..
BANKA: Kelebek Etkisi” kendi çıkarlarını toplumun çıkarlarından önde gören şeytani Centa-BANK’e karşı savaşan bir avuç insanın öyküsünü anlatan nefes kesici bir gerilim.
Jim Doyle, olası borsa çöküşlerini önceden haber verebilecek bir formül bulabilmek için fraktal teorinin sınırlarında çalışan bir matematik dehasıdır. Jim’in potansiyeli, Centa-Bank’ın genel müdürü olan Simon O’Reilly’nin içindeki hayalgücünü ve hırsı ateşler. O’Reilly, bankanın olanaklarını Jim’e sunarak onu Centa-Bank’te çalışmaya ikna eder.
Elindeki sınırsız para kaynağı sayesinde Jim, teorisini kusursuz hale getirir. O’Reilly ve diğer yöneticiler, Jim’in sisteminin, ve kazandırabileceği milyarlarca doların büyüsüne kapılırlar. Bu kaygan tüzel dünyada Jim, yükselmekte olan bir Centa-BANK çalışanı olan Michelle’e kapılır.
Bankanın tepesinde alınan kararlar, büyük acılara neden olmaktadır. Bankaya olan borçları yüzünden tüm malvarlıklarını ve tek çocuklarını kaybeden Davis ailesi, bankanın doymak bilmeyen hırsına karşı savaş açacaklardır.
Bütün bunlar olurken, O’Reilly kendine yapılan uyarıları bir kenara bırakıp bankayı ve kendi geleceğini Jim’in zekasına endeksler. Jim bir sonraki ekonomik çöküşü tahmin edebilmektedir. Centa-BANK bir gün içinde piyasının tek hakimi olacaktır.
Tarihin görüp görebileği en büyük kriz insan eliyle yaratılmak üzeredir. Yıkım korkunç ve kaçınılmaz olacaktır. Geriye cevabı belirsiz tek bir soru kalmıştır. Darbe kimleri yerlerinden edecektir?

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

En Yeniler Vizyondakiler Pek Yakında Sinema Salonları Top 10 Film Arşivi Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT