Baskın 2

Orjinal Adı: The Raid 2: Berandal

Vizyon Tarihi: Nisan 4, 2014

Yönetmen: Nate Bolotin

Film Türü: Gerilim, Suç

Film Süresi: 150 dk

Senaryo:: Gareth Evans.
Yapımcı:Nate Bolotin, Ario Sagantoro, Aram Tertzakian.
Müzik:Joseph Trapanese, Fajar Yuskemal Tamin.
Oyuncular::Iko Uwais, Julie Estelle, Yayan Ruhian, Donny Alamsyah, Oka Antara, Arifin Putra, Tio Pakusodewo, Ryuhei Matsuda.
Dağıtım:M3 Film.

Paylaş:

2 Yorum:

istanbul.net.tr 04 Nisan 2014 Cuma

Vizyon Tarihi: 04 Nisan 2014

Şimdiden kendi türündeki klasikler arasında yerini alan "Baskın 2", ilkinden çok daha büyük ve epik bir şekilde geri dönüyor. İlk gösterildiğinden bu yana izleyen herkesi şaşkına çeviren ve aksiyon sinemasında yeni bir zirve noktası olarak nitelenen "Baskın 2" sinema tarihinin en iyi aksiyonlarından biri olarak gösteriliyor.

Tahmin ettiğinden çok daha zorlu olan baskın operasyonuyla çeteyi çökerten Rama, yeraltı dünyasının çok daha büyük isimlerinin dikkatini çeker. Ailesi tehlike altındadır, karısını ve yeni doğmuş bebeğini korumanın tek bir yolu vardır. Yeraltı dünyasına casus olarak girecek ve yozlaşmış sistemin çürük halkalarını oluşturan en tepedeki politikacı ve polisleri açığa çıkarmak için aralarına sızacaktır. Ancak Rama bu gizli görev için başka bir kimlik altında hapishaneye düşerek çete liderinin oğlunun ekibine girebilmelidir. Sandığından çok daha tehlikeli olan bu operasyon için bütün hayatını riske atacak ve tek başına tüm yeraltı dünyasına karşı savaşacaktır.

Yuh yani. Ben böyle film görmedim. 10 üstünden 100
fragmanda ne gördün ki sen filmin birinci serisini izle o zaman fragmanın 10 üzerinden 1 aldığını anlarsın. Birinci seri manyaktı inş ikinci seride güzel olur
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
En Yeniler Vizyondakiler Pek Yakında Sinema Salonları Top 10 Film Arşivi Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT