Böcek

Orjinal Adı: Böcek

Vizyon Tarihi: Eylül 19, 2014

Yönetmen: Bora Tekay

Film Türü: Komedi, Fantastik

Film Süresi: 79 dk

Senaryo:: Haluk Özenç.
Yapımcı:: Konsey Film.
Müzik:: Harun İyicil.
Oyuncular:: Bora Onur, Burak Yamantürk, Erdal Beşikçioğlu, Uğur Bilgin, Leyla Yüngül, Engin Karabacak, Sabah Yalçın, Selim Kundak.
Dağıtım:Roll Caption.

Orjinal Sitesi: http://bocekfilmi.com/

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr 19 Eylül 2014 Cuma

Zaman içinde kendine has bir izleyici kitlesine ulaşan Fasulye filminin yönetmenini ve senaristini 13 yıl sonra bir araya getiren filmin çekimleri 2013 yılının Mayıs ayında tamamlandı. Böcek, herhangi bir kurum, şirket ya da profesyonel bir yapımcıdan finansal destek alınmadan, yedi kişilik amatör bir ekiple ve oldukça düşük bir bütçe ile çekilen bağımsız bir film.

Uğur ve Barış çocukluk arkadaşıdır. Barış’ın motor imalatçısı dayısı Engin’in onlara açtığı DVD dükkânını işletmektedirler. Uğur, Barış’ın kuzeni, Engin’in de kız kardeşi olan Leyla’ya aşıktır. Leyla da Uğur’a karşı boş değildir; zaman zaman abisinin haberi olmadan Uğur’la gizli gizli buluşurlar. Leyla’nın en büyük isteği abisinin boyunduruğundan kurtulmak ve Uğur’la yeni bir hayat kurmaktır. Fakat Uğur bu yolda Leyla’ya pek de yardımcı olamamaktadır. Hangi yüzle Engin’in karşısına çıkıp Leyla’yı isteyecektir? Daha kendi hayatını yoluna koyamamıştır. Çözüm Barış’tan gelir. Uğur ve Leyla’nın başrollerde oynadığı bir film çekeceklerdir.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
En Yeniler Vizyondakiler Pek Yakında Sinema Salonları Top 10 Film Arşivi Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT