Barış Benimle Başlıyor

Tarihler: 17 Şubat 2017 Cuma ~ 17 Şubat 2017 Cuma 17 Şubat 2017 18:00

Yer: Alt Sanat Mekânı

Ücret: 1. Kategori - 60.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: Tarihi Bomonti Bira Fabrikası Birahane Sokak No: 1 Şişli İstanbul

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Şub 17, 2017 ~ Şub 17, 2017
Elif Özkoç ve Pelin Turgut'la "Ses&Sözle Şifa Yolculuğuna Çıkmak" workshop'u Alt Sanat Mekanı'nda sizlerle...

"Bu atölyede şifacı ve şamanik uygulayıcı Elif Özkoç ve hikâye anlatıcısı Pelin Turgut rehberliğinde özel bir masalın içinde yolculuğa çıkacağız. Belki ormanlara girecek, orman hayvanlarıyla vakit geçirecek, belki kartallarla zirvelerde uçacak, bilge anneannelerle, dedelerle, yıldızlarla buluşup, kalbimizin unutulmuş parçalarını toplamaya bakacağız. Şifalı sesler, kristal çanaklar, davul ve çıngırakların eşlik edeceği bu yaşadığımız dönemin ihtiyacı olan kişisel gücü ve kalbin rehberliğini birlikte bulacağız. 

*Katılım 30 kişiyle sınırlıdır. Herhangi bir tecrübe gerekmiyor.
*Kendi matınızı getirmeniz rica edilir.

Elif Özkoç - Sacred Seven Healings
Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü mezunudur. Şifa yaşamına 2002 yılında New York’ta Reiki’ye uyumlanarak başlayan Elif, George Kamana Hunter’ın Blue Stone Şifa Sanatları Enstitüsü mezunu. 2008’den beri yılın bir kısmını Güney Amerika’da, Amazon ve Ant dağlarında farklı şamanlarla arınma, toprak ana törenleri ve doğada vizyon arama (vision quest) inzivalarıyla geçiriyor. Fransa’da, şamanik uygulayıcı Patricia White Buffalo’nun eğitimini tamamladı. Hâlâ aynı programda asistan öğretmen olarak yer alıyor. Kendini keşfetme yolu Gestalt, core energetics, cranio-sacral, sanat terapisi, hipnoterapi, ses terapisi ve Vipassana meditasyon inzivalarıyla zenginleşti. Elif, yılların birikimi ve kendi enerjisinin harmanlanmasıyla oluşan bu şifalı alanı, bireysel seanslar, şifa çemberleri, kutsal törenler ve eğitimlerle paylaşıyor.

Pelin Turgut
Hikaye sevgisi Pelin’in çalışmalarının temelini oluşturuyor. TIME dergisi ve The Independent gibi yayınlar için uzun süre Türkiye muhabirliği yaptı. Aynı zamanda, izleyicileri sinemalarda hikâyeler üzerinden buluşturan !f İstanbul’un kurucu yönetmenlerinden. Hikayelerimizin ortak ve arkaik yapısına duyduğu ilgiyle Svagito Liebermeister’la sistemik dizim, Daan van Kampenhout ile sistemik ritüel eğitimlerini tamamladı. Van Kampenhout’un kitabı ‘Ataların Gözyaşları’nı Türkçeye çevirdi. Hareket, beden ve ses terapileri, meditasyon, şamanik öğretiler ve törenler kendi pratiğini besledi. İngiltere’deki Uluslararası Hikâye Anlatıcılığı Okulu’nda (The International School of Storytelling) ve The School of Life gibi merkezlerde grup çalışmaları yürütüyor."


Barış Benimle Başlıyor

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT