Bilinçli Nefes ile Mental ve Duygu

Tarihler: 10 Mayıs 2017 Çarşamba ~ 10 Mayıs 2017 Çarşamba 10 Mayıs 2017 20:00

Yer: CreAtolye

Ücret: - 112.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: Oba Sokak, No: 2A, Oba Apartmanı, Cihangir Beyoğlu İstanbul

Web: http://www.creatolye.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr May 10, 2017 ~ May 10, 2017
Bilinçli Nefes ile Mental ve Duygusal Denge Atölyesi, tüm meraklılarını bekliyor.

Filiz Şahinbaş:
İstanbul doğumlu Filiz Şahinbaş henüz çok küçük yaşlarda içindeki ritim aşkına uyumlanarak "Hayat Yol'unu" dans ile çizdi. Konservatuar ve derneklerden aldığı eğitimlerle yurtiçi ve yurtdışında birincilikleri oldu. 1987-92 yılları arasında profesyonel dansçı olarak yol alırken "artık yaşım dans için uygun değil" deyip reklamcılık okumak için Akademi İstanbul'a kendini ve oğlunu da anaokuluna kaydettirdi. Annelik ve kariyer süreci yıllar içinde yoğun bir biçimde sürerken yine "mutlu olmak" adına "kendini bulma yoluculuğu"na adım attı. Önce "nefes" ile tanışıp, tüm olumlu etkilerini hayatına kattıktan sonra "dans her yaşa uygun" farkındalığı ile ilk gözağrısı dansa dönüş yaptı. Prof. Dr. Sohee Chu'dan aldığı "Nefesle Dans Terapisi" ve "Beden, Zihin Bütünlüğü" eğitimleri sonucunda dansta yeni bir bakış açısı geliştirdi. Yetişkin ve çocuklara hem bireysel hem de grup terapileri yapmakta. Bir çok sosyal sorumluluk projesinde yer almakta, ayrıca rehabilitasyon merkezlerinde "özel çocuklarla" dans terapileri yaparken bunun yanında çocukların ailelerine destek amaçlı profesyonel koçluk seansları yapmaktadır. Kendini "Farkındalık Koçu" olarak tanımlayan Filiz Şahinbaş bugün Dans Terapisti, Profesyonel Koç (NLP destekli) olarak çalışmakta ve "müziği duyanlardan olan" kişilerle yolunun kesişmesi, onlara değer katması için Yol'una sevgiyle ve paylaşma bilinciyle devam etmektedir.

Hülya Talu: İlk Nefesi Almanya’da alarak hayata gözlerini açan Hülya Talu, daha sonra hayat yolculuğuna İstanbul’da devam etti. Almanca Öğretmenliği eğitiminden sonra uzun yıllar Tercümanlık ve Tekstil sektöründe yönetici olarak çalıştı.  İlgi alanları spiritualizm ve ezoterik bilimler iken Aşk ile yapılan her şeyin ne denli önemli olduğunu keşfetti. Farkındalık yolunde ilerlerken en önemli temel taşın Nefes olduğu bilinciyle gerçek Nefes ile tanıştı. Varoluş enerjisi ile hücrelerin çığlığına kulak vermek gerekir düşüncesiyle hayatındaki en önemli iki olgu olan Aşk ve Nefesi birleştirdi.

Yaşamına olumlu yansımalarını net bir şekilde almışken, paylaştıkça büyür prensibiyle eğitimlerini alıp insanlara ulaşma yolunu seçti. Eğitimci kimliğini ayrıca profesyonel koçluk ile de tamamlayıp özel seanslar ve atölye çalışmaları ile de sürdürmektedir. “Hayat Farkındalıktır” diyerek yola çıkan Hülya Talu bilinçli nefes ile mental ve fiziksel bedene yansıyan parıltı ve coşkunun aynı zamanda Aşk ile çevremize de yansıması için rehberlik etmektedir. “Yol senin yolun, bazılarımız sana eşlik edebilir ama kimse o yolu senin için yürüyemez.”


- Numarasız oturma düzeni vardır.

Bilinçli Nefes ile Mental ve Duygu

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT