Çocuklar için Miro Atölyesi

Tarihler: 18 Mart 2018 Pazar ~ 18 Mart 2018 Pazar 18 Mart 2018 15:00

Yer: Açık Diyalog İstanbul

Ücret: - 59.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mar 18, 2018 ~ Mar 18, 2018
Heykel Sanatçısı Pınar Yılmaz tarafından gerçekleşecek olan Çocuklar için Miro Atölyesi,Açık Diyalog İstanbul'da sizlerle...

Bu atölyede Joan Miro Ferra'nın hayatı, sanatı ve çalışmaları anlatılırken bir yandan da katılımcılar Miro'nun çalışmalarından aldıkları ilham ile kendi iki ve üç boyutlu çalışmalarını yapacaklar. Bu atölye Heykel Sanatçısı Pınar Yılmaz tarafından yürütülmektedir.

Pınar Yılmaz Hakkında
Pınar Yılmaz 1987 yılında İstanbul’da doğdu. 2010 yılında Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel Bölümü’nü bölüm birincisi olarak bitirdikten sonra 2013 yılında Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü Heykel Anasanat Dalı Yüksek Lisans programını onur öğrencisi olarak tamamladı. 2014-2016 yılları arasında, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Heykel Anasanat - Sanatta Yeterlik (Özel Öğrenci) Prof. Fatma Akyürek’ten Kültürel Bağlamda Heykel, Prof. Rahmi Aksungur’dan Heykel Sanatı ve Farklı Disiplinler, Prof. Neslihan Pala’dan da Metal Atölyesi derslerini aldı. Halen Atatürk Üniversitesi Çocuk Gelişim Programı – Önlisans programında okumaktadır. 2012-2016 yılları arasında güzel sanatlara hazırlık kursunda resim öğretmeni olarak çalıştı ve 4-12 yaş grubu çocuklarla heykel- resim özel ve grup ders çalışmalarında bulundu. Çalışmalarını İstanbul’daki heykel atölyesinde sürdürmekte ve sergilere katılmaktadır.

-Bu etkinlik 6-10, 11-15  yaş içindir. Kontenjan kısıtlı olduğu için kayıtların 16 Mart tarihine kadar yapılmasını, yapılan kayıtların telefon veya e-posta aracılığıyla iletilmesi rica olunur.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Festival Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT