Doğadan Mandala Atölyesi

Etkinlik Atölye Kurs Doğadan Mandala Atölyesi

Tarihler: 06 Mayıs 2018 Pazar ~ 06 Mayıs 2018 Pazar 06 Mayıs 2018 16:00

Yer: Zorlu PSM - Atölye

Ücret: - 80.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr May 6, 2018 ~ May 6, 2018

Doğadan Mandala Atölyesi,Zorlu PSM - Atölye'de sizlerle...

GEO Koleji’nin katkılarıyla

Çocuk Atölyesi ile Sanat Atölyeleri
Ocak ayından itibaren düzenlenen yaratıcı atölye çalışmaları ile Çocuk Atölyesi ve Zorlu PSM, çocukların büyükler tarafından tanımlanmaya ihtiyaç duymayan, özgürce kendilerini anlatabilecek bireyler oldukları, büyüklerin kocaman dünyasında kendilerine yer açabilecekleri, hiç tanımadıkları insanlara seslerini sanat yoluyla duyurabilecekleri gerçeğini çocuklara yaşatırken bir taraftan da deneyimlemeyi hedefliyor.

Büyülü Dairelerin Dünyası!

Atölye İçeriği: Küçük sanatçılarımız; Doğadan Mandala Atölyesi’nde Mandala, Origami ve Scamper tekniklerini kullanarak yaratıcı çalışmalar yapıyor. Farklı sanat tekniklerini pekiştirirken küçük kasları gelişiyor ve değişik sanat malzemelerini kullanmayı deneyimliyorlar.  Mandala Atölyesi, çocuklar için hem yeni öğrendikleri dilin gelişmesine yardım ediyor, hem de çocuğun kendisini alternatif bir şekilde ifade etmesine yardımcı oluyor.

Eğitmen: Eğitmen, Bahriye Gair
Yaş Grubu : 5 + Yaş
Atölye Süresi: 1 saat
Grup Sayısı: 9 -15 kişi

Bahriye Gair Hakkında: Çocuk gelişimi eğitimini Londra'da alan Gair,  uzun yıllar yurtdışında devlet/özel okullarında eğitmenlik yaptı. Şu anda çocuklarla atölye çalışmalarını Türkiye'de ve Londra'da devam ettiriyor. Küçük sanatçıların ürettiği çalışmalarla besleniyor.

Çocuk Atölyesi Hakkında: Cihangir’de çocuklara özel tasarlanmış atölyesinde 2014 yılından beri 4-16 yaş grubundaki çocuklara resim, plastik sanatlar, tiyatro, dans, edebiyat gibi temel sanat dallarına ilişkin sanatçı eğitmenler önderliğinde yaratıcı atölye çalışmaları düzenlemektedir. Çocuk Atölyesi’nin temel amacı; çocuklara sanatın getirdiği duyarlılık ve kendini ifade etme özgürlüğü fırsatını sunmak, çocukların küçük yaşta sanat sevgisi kazanması ve sanatsever bireyler olmasına katkı sağlamaktır.

 

- Katılımın beklenenin altında olması durumunda etkinlik iptal edilebilir.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Çocuk Oyunları Festival Konser Parti Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT