GalataPerform Görünürlük Projesi 6 / Çağdaş Sanat Atölyesi – Maske

Tarihler: 13 Eylül 2010 Pazartesi ~ 02 Ekim 2010 Cumartesi

Yer: Genco Gülan Atölyesi

Adres: Büyük Hendek Cad. No:55, Kat:6, No: 705, Galata Beyoğlu Beyoğlu İstanbul

Telefon: 0212 243 99 91

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eyl 13, 2010 ~ Eki 2, 2010

Bu sene İstanbul 2010 Kültür Başkenti etkinlikleri kapsamında yer alan ve her sene olduğu gibi GalataPerform’un düzenlediği Görünürlük Projesi altıncı senesine girdi. Proje altıncı senesinde atölyelerden oluşan bir program sunuyor. 5 değişik mekanda yer alan 7 atölye 2 Eylül- 2 Ekim arasında Eylül ayı boyunca devam edecek ve bu atölyelerin ürünleri 2 Ekim Görünürlük gününde oluşturulan bir harita ve program aracılığıyla seyirciyle buluşacak.

Projenin programında yer alan atölyeler şöyle: Ceren Ercan ve Mark Levitas’ın hazırladığı ‘Yeni Metin Yeni Tiyatro Oyun Yazarlığı Atölyesi’, Kuram Atölyesi’nin düzenlediği ‘Görünürlük Atölyesi’, Genco Gülan’la ‘MASKE Atölyesi’, Kainat Güzeli’yle ‘ERGENE-KORO’, Yeşim Özsoy Gülan ile ‘Tiyatro, Tarih ve Kişisel Tarih Atölye Çalışması’, Gonca Gümüşayak, Erdem Gündüz, Performance Planet ile ‘Gölgeli Masallar Dans ve Gölge Oyunu’ ve Barın Yurt’ta yaşayan yaşlılar ile yapılan atölyeler…

Çağdaş Sanat Atölyesi – Maske
Tür:
Çağdaş Sanat
Düzenleyen: Genco Gülan
Katılımcılar: Herkese açıktır. Başvuru için: gencogulan2@gmail.com
Atölye mekanı: Genco Gülan Atölyesi.
Adres: Büyük Hendek Cad. no:55, kat:6, no: 705, Galata Beyoğlu.
Atölye tarihleri: 13 Eylül’den itibaren her Pazartesi, Perşembe ve Cuma 16:00-19:00 arasında.

Genco Gülan Görünürlük Projesi için yeni görünmez adamlar hazırlamaya devam ediyor. Bu seneki atölye çalışmasının başlığı, çağdaş sanatta maske üretimi ve kullanımı olarak belirlendi. Eylül ayı boyunca yapılacak olan atölye çalışmasında farklı malzemeler kullanılarak maskeler üretilecek ve bu maskeler 2 Ekim tarihinde de sokaklarda performansçılar tarafından giyilerek sergilenecek.

GalataPerform Görünürlük Projesi 6 / Çağdaş Sanat Atölyesi – Maske

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT