Hayatını İyileştirebilirsin Seminer

Tarihler: 13 Ekim 2018 Cumartesi ~ 13 Ekim 2018 Cumartesi 13 Ekim 2018 10:00

Yer: Nippon Hotel

Ücret: - 575.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eki 13, 2018 ~ Eki 13, 2018
Handan Cengiz eğitmenliğinde gerçekleşecek olan Hayatını İyileştirebilirsin Semineri, Nippon Hotel'de sizlerle...

2  Gün Heal Your Life Workshop

"Dünyada milyonların yaşamını dönüştüren metot Heal Your Life® ile kendinize yeni bir hayat oluşturmaya hazır mısınız?
O halde sizi 2 tam günlük workshop'umuza davet ediyoruz.

Orijinal adı Heal Your Life® Yaşamını İyileştirebilirsin Workshop’u katılımcılarına yeni bir hayata açılan  bir kapı sunar. Katılımcılar kendilerini daha derinden tanımayı ve eski koşullanmalarından arınarak yeniye açılmayı deneyimlerler. Heal Your Life ® workshop ta iyileşme fiziksel, ruhsal, duygusal ve zihinsel boyutların tümünde gerçekleşir

Orijinal adı ile Heal Your Life® Yaşamını İyileştirebilirsin Workshop’u katılımcılarına yeni bir hayata açılan bir kapı sunar. Bu güçlü çalışmada katılımcılar kendilerini daha derinden tanımayı  ve eski koşullanmalarından arınarak yeniye açılmayı deneyimlerler.
Geçmişten gelen olumsuz deneyimler istediğiniz hayat ile sizin aranızda duran engellerinönemli bir kısmıdır.

Geçmişin etkilerinden özgürleşmek ise kendi zenginliğinize potansiyelinize bir kapı açmaktır.

Heal Your Life ® workshop'ta iyileşme fiziksel, ruhsal, duygusal ve zihinsel boyutlarıntümünde gerçekleşir. Katılımcılar iki gün boyunca hayatlarını güzelleştirme ve iyileştirmedeönemli bir sıçrama yaşadıkları gibi workshop sonrasında kullanabileceği uygulaması kolay ancak etkisi güçlü metotları da öğrenirler.

Meditasyonlar ve farkındalık çalışmaları ağırlıktadır. Gurup dinamiği ve karşılıklı farkındalıkpaylaşımları her bir katılımcı için gelişme ve öğrenme fırsatları ile doludur."

Kimlere Uygundur?
Kişisel gelişim deneyimlemeye hazır ve açık
Hayatlarında iyileştirme ve güzelleştirme hedefinde olan
Yaşamda yeni bir yön arayışında olan
Hayat amaçlarını gerçekleştirmek konusunda metot ve motivasyon ihtiyacında olan
Eski yüklerini bırakarak yeni bir başlangıç yapmak isteyen tüm kişiler için uygun bir workshop'tur.

Heal Your Life® (Hayatını İyileştirebilirsin) metodoloji Amerikalı bir yazar ve milyonların sevdiği bir öğretmen olan Louise Hay tarafından tasarlanmıştır.

Louise Hay yoksulluk ve tacizlerle geçen çocukluğunu yıllar sonra öğrendiği teknikler ile iyileştirmiş, sonrasında ise milyonlarca kişinin yaşamlarını dönüştürmelerine, daha sağlıklı bir bedene, daha huzurlu bir zihne, duygusal bütünlüğe ve tatmin dolu bir yaşama sahip olmalarını sağlamış bir öğretmendir. Hatta öğretmenliğe yeni başladığı dönemde kanser teşhisi konulmuş ve kanseri kendi yöntemi ile iyileştirmiş, kendi sözleri ile öğrendiklerini hayata geçirmiştir.

30 Ağustos 2017’de 90 yaşına ışığa geçen Louise Hay’in öğretisi dünyanın pek çok ülkesindeyetkili eğitmenler ile yaşam güzelleştirmeye ve dönüştürmeye devam etmektedir.

Heal Your Life ®yetkili eğitmeni Handan Cengiz
İTÜ mezunu bir mühendis olup uzun yıllardırkendisine ait gayrimenkul işini yürütmüştür.. ABD’de Uluslararası iş ve finans üzerine yüksek lisans eğitimi yapmıştır. Kendisi halen St.Clements üniversitesinde psikoloji doktoraeğitime devam etmektedir.2001 yılından itibaren kişisel gelişim konularında Türkiye’deve dünyada değerli öğretmenlerden eğitimler almıştır. Yetkili eğitmenlik eğitimlerini ise Heal Your Life®’ın dünyadaki mastır eğitmenlerinden Amerika’da almış olup, guruplara ve kişilere ve kurumlara yaşam dönüştürücü eğitimler ve birebir seanslar vermeye devam etmektedir.

- 18 Yaş ve üzeri katılımcılar için uygundur.- 13-14 Ekim tarihlerini kapsar.- Etkinlik 10:00 – 18:00 saatleri arasında gerçekleşecektir.- Katılım koşulları:0553-1771744 den bizimle iletişime geçebilirsiniz.- Önemli: Gelme kararınızla beraber lütfen bizimle iletişime geçerek telefon ve isim bildirin.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT