Kundalini 101

Tarihler: 11 Aralık 2018 Salı ~ 11 Aralık 2018 Salı 11 Aralık 2018 20:00

Yer: Zorlu PSM - Atölye

Ücret: - 150.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: Zorlu Center İstanbul

Telefon: 0850 222 67 76

Web: http://www.zorlucenterpsm.com

E Posta: info@zorlucenterpsm.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ara 11, 2018 ~ Ara 11, 2018
Yaşamın yorgunluğunu atmak ve daha sağlıklı olmak isteyenler Kundalini 101 atölyesinde buluşuyor.

Bu atölye, Zorlu PSM ve Human Art iş birliği ile gerçekleşmektedir. 

Eğitmen: İpek Tiryaki
Hayatınızın amacını keşfetmeye ve en yüksek potansiyelinizi aktive etmeye hazır mısınız? Kundalini Yoga asanalar, meditasyon, nefes teknikleri ve mantralardan oluşan, kendimizi tam potansiyelimize uyandırmamıza izin veren bir farkındalık yogasıdır. Kadim bir pratik olan Kundalini Yoga çok güçlü bir enerji kanalına bağlanarak hayatınızı dönüştürmenize yardımcı olur. Kundalini Yoga, ruh, zihin ve bedenin hizalanmasında en etkili ve hızlı sonucu veren tekniktir. Yogi Bhajan tarafından 1969’da Amerika’da batıya açılan 5000 yıllık bu Hindistan menseyli yoga, günümüze hiç bir değişime uğramadan aktarılmıştır. Sinir sistemi, salgı bezleri ve enerji kanalları üzerine çalışır. Yogi Bhajan’ın öğrencisi, Kundalini Yoga öğretmenlerinden Gurmukh Kaur Khalsa’nın Madonna, Cindy Crawford, Al Pacino gibi halka malolmuş takipçileri ile Kundalini Yoga günümüzde daha çok bilinirlik kazanmaktadır. Gurmukh Kaur Khalsa’nın öğrencisi İpek Tiryaki tarafından gerçekleştirilecek Kundalini 101 atölyemiz ile blokajlarınızı yıkıp, gücünüzü ortaya çıkarmaya adım atmaya davetlisiniz. 

11 Aralık Salı 20.00 – 22.30
30 Aralık Pazar 14.00 – 16.30

İpek Tiryaki kimdir?
Notre Dame De Sion Lisesi ve Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri'ni tamamladı. Kendi içsel yolculuğuna 7 sene önce Esra Banguoğlu'nun Kundalini Yoga dersleriyle başlayan İpek Tiryaki, bu öğretiden çok etkilenip, konuya daha çok hakim olmak için Kundalini Yoga Hocalık eğitimine katıldı. 2015'de Afrika'da Gurmukh Kaur Khalsa'dan aldığı Kundalini Yoga eğitimi hayatında bir çok şeyi değiştirdi. Bu eğitimden döner dönmez, ulaşabildiği herkese, bunu anlatmaya ve öğretmeye başladı. Bu eğitime ek olarak 2016'da New York'da Khalsa Way Hamilelik Yogası eğitimini yine Gurmukh Kaur Khalsa'dan alarak, Kundalini Yoga'nın hamileler için neler yapabileceğini öğrendi. 2016'nın sonunda kendi üstüne çalışmanın gücünü keşfetmiş biri olarak Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu'nun açtığı 1,5 sene toplamda 1400 saat süren Yaşam Koçluğu eğitimini tamamladı. Son olarak 2018'de zihni ve meditasyonun zihin üstündeki etkisini daha derinlemesine öğrenmek için Londra'da Gurmukh Kaur Khalsa tarafıdan verilen Level 2 Kundalini Yoga Mind&Meditation eğitimini aldı. 

Şu anda tüm öğrendiklerini ve deneyimlerini bireysel ve grup derslerinin yanı sıra, Kundalini Lovers YouTube ve Instagram hesaplarından ulaşabildiği herkesle paylaşıyor. İnsanlara günlük hayatta çok kolayca yapabilecekleri Kundalini Yoga egzersizleri ve meditasyonlarını öğretip, aynı zamanda hayatlarıyla ilgili farkındalıklarını arttırmak adına bireysel koçluk seansları vermeye devam ediyor.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT