Louise Hay Öğretisi ile İlişkiler 2

Tarihler: 07 Mart 2018 Çarşamba ~ 07 Mart 2018 Çarşamba 07 Mart 2018 19:30

Yer: Bilgi Paylaşım Merkezi

Ücret: - 70.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mar 7, 2018 ~ Mar 7, 2018
Louise Hay Öğretisi ile İlişkiler 2 Semineri, Bilgi Paylaşım Merkezi'nde gerçekleşecek.

Ön Koşul: İlişkiler 1(Kendimle Olan İlişkim) Seminerine katılmış olmaktır.

"İlişkiler 1'de kendimizle olan ilişkimize odaklandık. İlişkiler 2 seminerinde ise dış dünya ile ilşkilerimize bize şu andaki ilişkileri getiren geçmişimize, bilinçaltı kalıplarımıza yolculuk yapacağız. Bunların arasında istemediğimiz artık bize hizmet etmeyenleri keşfedip, arınma çalışmaları yapacağız. Ve Heal Your Life ®a özel yöntemlerle yerine yenilerini koyacağız.

Evrene yeni isteklerimizi çok güçlü bir çalışma ile gönderecek ve bize gelecek güzellikleri almaya hazır olacağımız bir zihin bahçesi oluşturacağız.

Louise Hay öğretisi ile hazırlanmış bu seminerde varolan ilişkilerinizi, ister arkadaşlık, ister eş, ister iş ortamındaki yöneten dinamikleri keşfedecek haketme duygunuz yükselecek ve her birimizin doğuştan hakkımız olan ahenkli ve anlamlı ilişkilere doğru önemli bir sıçrama yapabileceksiniz." 

Metodoloji
Heal Your Life® (Hayatını İyileştirebilirsin) metodoloji Amerikalı bir yazar ve milyonların sevdiği bir öğretmen olan Louise Hay tarafından tasarlanmıştır. Louise Hay yoksulluk ve tacizlerle geçen çocukluğunu yıllar sonra öğrendiği teknikler ile iyileştirmiş,  sonrasında ise milyonlarca kişinin yaşamlarını dönüştürmelerine, daha sağlıklı bir bedene,  daha huzurlu bir zihne, duygusal bütünlüğe ve tatmin dolu bir yaşama sahip olmalarını sağlamış bir öğretmendir. Öğretmeye yeni başladığı dönemde kanser teşhisi konulmuş ve  kanseri kendi yöntemi ile iyileştirmiş, kendi sözleri ile öğrendiklerini hayata geçirmiştir. 30 Ağustos 2017’de 90 yaşına ışığa geçen Louise Hay’in öğretisi dünyanın pek çok ülkesinde yetkili eğitmenler ile yaşam güzelleştirmeye ve dönüştürmeye devam etmektedir.   

Metot güçlü bir içe bakış ve farkındalık oluşturmaya dayanır. Katılımcılar bilinçaltındaki  inanç kalıplarını Heal Your Life® a özel tekniklerle kolayca fark eder, bunlardan özgürleşir  ve ikinci gün sonunda bilinçaltlarına yenilerini ekmiş olarak çıkarlar.  Meditasyonlar ve farkındalık çalışmaları ağırlıktadır. Gurup dinamiği ve karşılıklı farkındalık paylaşımları her bir katılımcı için gelişme ve öğrenme fırsatları ile doludur. 

Handan Cengiz Kimdir?
Heal Your Life ®yetkili eğitmeni Handan Cengiz İTÜ mezunu bir mühendis olup uzun yıllardır  kendisine ait gayrimenkul işini yürütmektedir. ABD’de Uluslarası iş ve finans üzerine  yüksek lisans eğitimi yapmıştır. Kendisi halen St.Clements üniversitesinde psikoloji doktora  eğitime devam etmektedir. 2001 yılından itibaren kişisel gelişim konularında Türkiye’de ve dünyada değerli öğretmenlerden eğitimler almıştır. Yetkili eğitmenlik eğitimlerini ise Heal Your Life®ın dünyadaki master eğitmenlerinden Amerika’da almış olup, gruplara ve kişilere ve kurumlara yaşam dönüştürücü eğitimler ve birebir seanslar vermeye devam etmektedir.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT