Louise Hay Öğretisi ile İlişkiler 2

Tarihler: 03 Nisan 2018 Salı ~ 03 Nisan 2018 Salı 03 Nisan 2018 19:30

Yer: Bilgi Paylaşım Merkezi

Ücret: - 100.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Nis 3, 2018 ~ Nis 3, 2018
Louise Hay Öğretisi ile İlişkiler 2 Semineri, Bilgi Paylaşım Merkezi'nde gerçekleşecek.

Ön Koşul: İlişkiler 1(Kendimle Olan İlişkim) Seminerine katılmış olmaktır.

"İlişkiler 1 de kendinizle olan ilişkinize odaklandık. Bizler ancak kendimize sevgimiz arttığında geçmişimizi anlayabilir ve geçmişimizden özgürleşebiliriz. Aksi halde kurban rolünden, bana bunu yaptılar psikolojisinden kurtulamayız. Yaşanan deneyimlerin bir önceki deneyimlerden farklı olmasını başaramayız."

*İlişkiler 2 seminerinde bilinçaltınızdaki hak etme ve hayattan beklentileriniz ile ilgili  inançlarınızı fark edeceksiniz.
*Eski istenmeyenleri yenileri  ile değiştireceksiniz.
*Ailenizle ilgili hep cevabını aradığınız sorulara cevap bulabileceksiniz.
*Kalbinizin arzusu ile sizi buluşturacak meditasyonlar yapıp bu güzellikleri hayatınıza kabul etmeye yönelik bir zihin bahçesi oluşturacaksınız.

Metodoloji:
Heal Your Life® (Hayatını İyileştirebilirsin) metodoloji Amerikalı bir yazar ve milyonların sevdiği bir öğretmen olan Louise Hay tarafından tasarlanmıştır. Louise Hay yoksulluk ve tacizlerle geçen çocukluğunu yıllar sonra öğrendiği teknikler ile iyileştirmiş, sonrasında ise milyonlarca kişinin yaşamlarını dönüştürmelerine, daha sağlıklı bir bedene, daha huzurlu bir zihne, duygusal bütünlüğe ve tatmin dolu bir yaşama sahip olmalarını sağlamış bir öğretmendir. Öğretmeye yeni başladığı dönemde kanser teşhisi konulmuş ve kanseri kendi yöntemi ile iyileştirmiş, kendi sözleri ile öğrendiklerini hayata geçirmiştir. 30 Ağustos 2017’de 90 yaşına ışığa geçen Louise Hay’in öğretisi dünyanın pek çok ülkesinde yetkili eğitmenler ile yaşam güzelleştirmeye ve dönüştürmeye devam etmektedir. 

Handan Cengiz kimdir?
Heal Your Life ®lisanslı eğitmeni Handan Cengiz İTÜ mezunu bir mühendis olup uzun yıllardır kendisine ait gayrimenkul işini yürütmektedir. ABD’de Uluslararası iş ve finans üzerine yüksek lisans eğitimi yapmıştır. Kendisi halen St.Clements üniversitesinde psikoloji doktora eğitime devam etmektedir.2001 yılından itibaren kişisel gelişim konularında Türkiye’de ve dünyada değerli öğretmenlerden eğitimler almıştır. Yetkili eğitmenlik eğitimlerini ise Heal Your Life® ın dünyadaki master eğitmenlerinden Amerika’da almış olup, guruplara ve kişilere ve kurumlara yaşam dönüştürücü eğitimler ve birebir seanslar vermeye devam etmektedir. 

Sertifika: Katılımcılara Louise Hay Öğretisi ile İlişkiler 2(istediğimiz ilişkiyi hayatımıza çekebilme)seminerine katılım sertifikası verilecektir.
Eğitmen: Handan Cengiz (Heal Your Life® -Yaşamını iyileştirebilirsin Amerika'dan lisanslı eğitmeni)

- 18 Yaş ve üzeri katılımcılar için uygundur.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT