Michael Kass - Storytelling

Tarihler: 17 Eylül 2017 Pazar ~ 17 Eylül 2017 Pazar 17 Eylül 2017 14:00

Yer: Joint Idea Kanyon

Ücret: - 150.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eyl 17, 2017 ~ Eyl 17, 2017
Michael Kass - Storytelling: Connect, Inspire and Transform, 17 Eylül'de Joint Idea Kanyon'da!

Storytelling: Bağlan, İlham ver ve Dönüştür
Bu çalışmada hikâye anlatımı insanların birbiri ile bağlanmasında ve gruplar halinde harekete geçmelerini sağlamakta bir araç olarak sunulmaktadır. “Hikâye” nöro bilim ve antropolojik açıdan incelenecek ve ardından hikâye yaratma aşaması deneysel bir araştırma olarak yaratılacaktır. Beraber geçireceğimiz zaman sonucunda katılımcılar hikâyenin nasıl çalıştığına dair daha derin bir bilgiye sahip olacaklar, kendi hikayelerini yaratmaya yönelik bir tecrübe kazanacaklar ve kitleleri belli bir anlayış ve uygulama üzerinde bir araya getiren Hikâye Yaratma Aşamasını deneyimleyeceklerdir. Çalışmanın ana amacı katılımcıların hikâyenin gücü ile birbirleri ile bağlanması ve bu araçlar eşliğinde iş hayatlarında ve yaşamlarında güç kazanıp gerekli değişimi harekete geçirmeleri yolunda olacaktır.

Michael Kass Bio
Los Angeles’ta yaşayan Michael Kass konuşmacı, koç ve ödüllü bir hikâye anlatıcısıdır. 18 yılı aşkın süredir teknoloji, sosyal hizmetler, sağlık, sanat ve eğitim dallarında yer alan firmalar ve ekipleri ile çalışmalarını sürdürmektedir. Koç olarak bireylerin işerine duydukları tutkunun derinliklerine doğru yolculuklarına eşlik ederken, gelişimlerini sekteye uğratan inançlarını ve içsel gerilim yaratan ana konulara eğilmektedir. Kurumlarla olan çalışmalarında kullanmakta olduğu hikâye anlatımı, içsel sohbet ve derin dinleme araçları ile kültürel değişimi destekleyici ve gelişen bir topluluk olarak harekete geçmelerine vesile olan bir çalışma olarak gerçekleştirmektedir.  

Michael’ın nefes, mindfulness ve hikaye çalışmaları 100 Years, Unique CAMP, The House of Beautiful Business, The Nomadic School of Wonder, The Wellbeing Project, the Center for Nonprofit Management, NationBuilder, Kaiser Permanente, CreatorUp!, Swipe Out Hunger, the Jewish Federation of Los Angeles’da ve birçok sivil toplum kuruluşları ve teknoloji firmalarında değişime ön ayak olmuştur. Hikâye anlatımları I Love a Good Story, StoryWorthy, ve TabooTales as well as The Moth gibi podcast yayınlarda yer almıştır. Aynı zamanda hikâye anlatımı gösterisi olan, Ceremony, Amerika’da tur olarak düzenlenmiş, LA Weekly Pick of the Week, Best of Fringe at the San Francisco Fringe Festival ve Outstanding Solo Performance at the San Diego Fringe Festival’inde yayınlanmıştır. 

Rice University ve Northwestern University mezunu olan Michael, uluslararası koçluk belgesini International Coach Federation’dan almış, Rites of Passage Vision Quest  ile Medicine Wheel eğitimini tamamlamıştır. Michael aynı zamanda Creative Visions Foundation’da danışmanlık yapmakta ve Breath Center’ın yönetim kurulunda yeralmaktadır.

Session will be in English.
* Etkinlik İngilizce olarak gerçekleşecektir.

- Joint Idea Kanyon’a sinema katından asansörle "R" katına çıkarak ulaşabilirsiniz.- Mekan kapasitesi 100 kişi ile sınırlıdır.- Yeterli katılım sayısına ulaşılamaması halinde, organizatör firma etkinliği iptal etme ya da erteleme hakkına sahiptir.

Michael Kass - Storytelling

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT