Semaver Kumpanya Yaz Dönemi Kursu Başlıyor

Tarihler: 25 Mayıs 2009 Pazartesi ~ 13 Haziran 2009 Cumartesi

Yer: Semaver Kumpanya

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr May 25, 2009 ~ Haz 13, 2009
Semaver Kumpanya Yaz Dönemi Kursu Başlıyor…
Oyunculuğa ilgi duyuyor, bu işle ilgili temel bilgileri öğrenmek istiyor, üstelik vaktim de yok diyor ve nereye başvuracağınızı bilmiyorsanız adresiniz; Semaver Kumpanya deriz. Kurulduğu günden bu yana sayısız öğrenci yetiştiren Semaver Kumpanya’nın Yaz Dönemi Kursu tam aradığınız çözüm olabilir.

Volkan M. Sarıöz tarafından verilen kursun amacı; oyunculuğa başlangıç adımlarına öncülük etmek ve sahne ile ilgili temel bilgileri aktarmaktır. 3 ay boyunca devam edecek kurs Cumartesi- Pazar 13.00- 16.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. 13 Haziran’da başlayacak kursa başvurularınızı 12 Mayıs Salı günü itibariyle Semaver Kumpanya’ya yapabilirsiniz.

Semaver Kumpanya, 10 Ekim 2002 tarihinde Işıl Kasapoğlu’nun önderliğinde tiyatro dünyasına merhaba dedi. Şehrin merkezinde toplanan kültür-sanat etkinliklerini, Kocamustafapaşa’da, bir çok tiyatrocuya ev sahipliği yapan Çevre Tiyatrosu’na taşıyarak “Haliç’in Öte Yanında Tiyatro” projesini başlatmış oldu. Semaver Kumpanya, açıldığı günden bugüne, sadece oyunlar sahnelemekle kalmayıp, tiyatroyu seven ve ilgilenen tiyatro severlere eğitim vermek için tiyatro kursları da düzenledi.Yaş grubuna göre ayırdığı kurslarda, çocuklar, gençler ve yaşlılar, Semaver Kumpanya oyuncularından oluşan bir eğitimci kadrosuyla çalıştı. Oyunculuğun temelleri, tiyatro bilgisi ve bilincinin aktarıldığı bu kurslar halen devam etmektedir. Semaver Kumpanya oyuncuları, bu kursların dışında, açıldığı yıldan bu zamana konservatuar sınavlarına hazırlanan gençlere de destek oldu. Semaver Kumpanya, sınav öncesi sahnesini ve atölyelerini sınava hazırlanan gençlere açarak, birçok gencin konservatuara girmesine ön ayak oldu.

Volkan Sarıöz; pek çok tiyatroda yaptığı çalışmalarının ardından 2002 yılından bu yana Semaver Kumpanya’da çalışmaya devam etmektedir.

Eğitim Ücreti: Aylık 200 YTL
Kurs Tarihleri: 13 Haziran - 15 Eylül
Ayrıntılı Bilgi İçin: 0 212 585 59 35
www.semaverkumpanya.com


Semaver Kumpanya Yaz Dönemi Kursu Başlıyor

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT