The Breakthrough Experience

Tarihler: 11 Ocak 2020 Cumartesi ~ 11 Ocak 2020 Cumartesi 11 Ocak 2020 08:30

Yer: Raffles Hotel İstanbul

Ücret: 1. Avantajlı Dönem Bilet fiyatı:  9.920 TL (30 Kasım 2019'a kadar)2. Avantajlı Dönem Bilet fiyatı:10.750 TL (31 Aralık 2019'a kadar) Normal Dönem Bilet Fiyatı: 12.800 TL (01 Ocak 2020'den itibaren) -

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Oca 11, 2020 ~ Oca 11, 2020
DeMartini Enstitüsü'nün kurucusu, SECRET filminin ve kitabının arkasındaki beyin, dünya çapında birçok önemli liderin mentörü Dr.Demartini, 11 Ocak'ta ilk kez Türkiye'ye geliyor!

Dr. John Demartini
John Demartini, Demartini Enstitüsü'nün kurucusu, uluslararası en çok satan yazar, eğitimci ve Fortune 500 şirketlerinin CEO'ları, ünlüler ve spor kişilikleriyle çalışan, iş danışmanı olan insan davranış uzmanıdır. Çok sayıda ana sunumda, atölye çalışmasında, televizyonda, radyoda ve basılı röportajlarda, yayınlanan kitaplarda, CD'lerde, DVD'lerde ve çevrimiçi indirmelerde yaşamın zorluklarına yönelik sorulara ve pratik çözümlere cevap vermektedir. Küresel olarak, devlet liderleri, girişimciler, finansörler, psikologlar, sağlık uzmanları, öğretmenler ve genç yetişkinler de dahil olmak üzere tüm pazarlar, sektörler ve yaş gruplarındaki bireyler ve gruplar ile birlikte çalışarak, tüm alanlarda daha fazla başarı, tamamlama ve güçlendirme konusunda onlara yardım ve rehberlik etti.

The Secret, The Opus, The Compass ve Oh My God gibi birçok belgeselde yer alan Dr. John Demartini’nin dünyaca ünlü semineri 60’dan fazla ülkede yapılmıştır. Demartini, dünya genelindeki gazete ve dergi yayınları, radyo ve televizyon tartışma şovları ile röportaj yapmış ve çalışmalarına 200'den fazla kitapta değinilmiştir.

Tiger Woods, Mel Gibson, Orlando Bloom, Miranda Kerr Bloom, Robert De Niro, Hugh Jackman, Nicole Kidman, Paris Hilton, Donal Trump, John Travolta, Sylvester Stallone, Julia Roberts, Wyonna Rider, Brad Pit, Louise Hay, Tom Hanks, Michael Douglas, Cameron Diaz, Gerard Depardieu, Matt Damon, Bill Cosby,Sean Connery, Deepak Chopra, Boris Becker çalışmalarına katılan, kendisinden mentörlük desteği alan ünlüler arasındadır.

Detaylı bilgi için www.DrDemartini.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

BREAKTHROUGH EXPERIENCE VE FAYDALARI
The Breakthrough Experience ® Dr. Demartini’nin dünyaca ünlü iki günlük bir semineridir. Dünyada 60'ın üzerinde ülkede yapılmıştır. 
En güçlü yaşam çözümleri ve güçlendirme semineri! Zorlukları çözün, ilişkiler kurun, amacınızı netleştirin, hedeflerinize ulaşın ve kendi sınırlanmış sınırlarınızı aşmanızı sağlayın, böylece gerçek potansiyelinizi geliştirebilir, yaşamınızın tüm alanlarını güçlendirebilir ve şu anda mümkün olabileceğinden daha fazlasını başarabilirsiniz.

Hayatınızı gerçekten nasıl güçlendireceğinizi öğrenin:

• Sizin için gerçekten en önemli olanı belirlemek
• Hayatınızı değiştirmek için algılarınızı değiştirmek
• Hayatınızı yöneten geçici duyguları çözmek
• Varlık yaratmada sınırlamalarınızın üstesinden gelmek
• Kayıp, keder, depresyon ve öfke ile başa çıkmak
• Gerginliği gidermek ve daha güçlü ilişkiler kurmak
• Hedeflerin belirlenmesi, planlanması ve gerçekleştirilmesi
• İlham veren, amaçlı ve anlamlı bir yaşam sürmek

İŞ ADAMLARI VE İŞ GELİŞTİRME ÜZERİNE FAYDALARI
İşyerinde İnsani Değerler ve Mükemmellik, Kurumsal Vizyon ve Misyon İfadesini Tanımlama, Liderlik gelişimi, Takım Oluşturma ve İlham, Kâr ve Verimlilik Uyarımı, Çatışma çözümü, Birleşme ve Devralma Geçişleri, Başarı için Hedef Belirleme, İletişim ve Müzakere Geliştirme, Satış Mükemmelliği ve Sonuçları Oluşturma.

Demartini’nin müşterilerinden bazıları:
Michel Adam - Owner of Fashion TV, Jay Abraham – Marketing Genius, Rodney Adler - Australian CEO of FAI Insurance Co., Paul Allen – Microsoft founding billionaire, Peter H. Diamandis – Chairman & Founder of Ansari X Prize, Ted DiBiace - Million Dollar Man $ - World Wrestling Federation - Pro Wrestler, Norman Docteroff - Billionaire - Owner of Solutions Plus, Mrs. Fields - CEO Mrs. Fields Cookies, Chris Freeman  – CEO of Mirvac Corp., Gassy Magillecutty – Multimillionaire Magillecutty family, Mark McCormick – Owner of Intl Mgmt Group,Minolta Olympia  - Multi-millionaire Insurance co. owner, Paul Zane Pilzer – Speaker – America’s leading economist,, Anna Winters – Vogue Chief Editor, Steve Wynn - Owner of Las Vegas Casinos, Boris Yeltzin - Russion political leader, Emily Todd Hunter - Nelson Rockerfeller’s wife’s grandaughter, Bill Clinton.AA Travel, Drake International, IBM, Set Point Group, South Western, Southwestern Bell, ANZ Bank, Momentum, McKenzie corporation, BBDO SA, Maserati / Ferrari, Europcar, Hyatt International, Merril-Lynch, Corporate Vision, Enterprise Bank, POWSA, Regenysis, Miele - USM, Multichoice, Zimbabwe Business Forum, Futurity Financial, South African Broadcasting Corp, Quantumlinx Corporation, Midrand Chamber of Commerce, Health & Fitness magazine, National Prosecuting Authority, Bell, CNA.

Dr. Demartini, Kanada, ABD, Güney Afrika ve Botswana gibi dünyanın birçok ülkesinde öğretmen ve öğrencilerle çalışmıştır.

Dr. Demartini Enstitüsü aşağıdaki eğitim kurumlarında programlar sunmuştur:

Harvard, Rice, Prince Edward Island Üniversitesi, Seattle Üniversitesi, New York Üniversitesi,Venezuela Üniversitesi, Mcquarie Üniversitesi, Melbourne Teknoloji Enstitüsü (MIT) KolejiBarselona Mühendisleri, Teknisyenleri ve Sanayicileri, Barselona Özerk Üniversitesi,Escuela Da Alta Direccion (EADA), Süper Empres de la Empresa (IESE), Profesyoneller İçindel Desarrolo de la Organizasyonu (APDO), Asociacion Uluslararası para la Gestion del Conflicto(AIGC), Capetown Üniversitesi İşletme Enstitüsü, Capetown ÜniversitesiTıp, Gert Sibande Koleji, CIDA Koleji, Regenesys İşletme Okulu, Imperial College -Londra, Eğitim Enstitüsü - Londra, Gordon Busniess Science Institute (GIBS), ÜniversiteYüksek Lisans Programı, University of Houston Entrpreneur Programı, WeSchool (Welingkar)Yönetim Geliştirme ve Araştırma Enstitüsü - Hindistan), Calgary Üniversitesi, AmerikanLiberty Üniversitesi, Botho College-Gaborone, Amerikan İslami Koleji….Satın alınan biletler aşağıda belirtilen tarihler ve saatler için geçerlidir.11.01.2020 08:30 - 02:0012.01.2020 09:00 - 19:30

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT