Yaratıcı Drama İle İlkyardım Atölyesi

Yaratıcı Drama İle İlkyardım Atölyesi

Tarihler: 03 Şubat 2016 Çarşamba ~ 03 Şubat 2016 Çarşamba

Yer: Çocuk Atölyesi

Adres: Cihangir Mah. Oba Sok. Oba Apt. 2/A Beyoğlu İstanbul

Telefon: 0530 104 15 99 - 0533 477 59 51

Web: http://www.cocukatolyesi.net/

E Posta: atolye@cocukatolyesi.net

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Şub 3, 2016 ~ Şub 3, 2016

Çocuk Atölyesi Sömestr Tatili Dinlemiyor!

Cihangir’de bir süredir sadece çocuklara yönelik bir atölye var, hem de çok renkli! Çocuk Atölyesi, çocuklara özel tasarlanmış atölyesinde 2014 yılından beri 4-16 yaş grubundaki çocuklara edebiyat, resim, plastik sanatlar, tiyatro, dans gibi temel sanat dallarına ilişkin sanatçı eğitmenler önderliğinde yaratıcı atölye çalışmaları düzenliyor. Atölyeler çeşit çeşit: Yaratıcı Yazarlık, Yaratıcı Oyun ve Drama, Karikatür, Yaratıcı Okuma, Mutfak, Dans…

Çocuk Atölyesi sömestr tatilinde de boş durmuyor ve çocuklar için rengarenk atölyeler düzenliyor:

Yaratıcı Drama İle İlkyardım Atölyesi

Atölye İçeriği: Kazalar hayatın gerçeğidir. Bu sebeple çocuklarımızı korumak için aklımıza gelen tüm güvenlik önlemlerini alırız. Yine de mutlak güvenli bir ortam yaratmak mümkün değildir. Peki ya onlar bu korunma yollarını ve kaza anında yapılabilecek ilkyardım uygulamalarını bilse; onlar, aileler ve toplum adına çok daha güvenli bir ortam olmaz mıydı?

Gereksiz korkutmalardan kaçınarak tehlikeleri ve bu tehlikelere karşı alınabilecek önlemleri, acil bir durumla karşı karşıya kaldıklarında uygulayabilecekleri doğru ilkyardımı yaratıcı dramanın keyifli diliyle çocuklarımıza aktarıyoruz. Acil durumlar süre ile yarışılan anlardır ve sağlık görevlilerine ulaşana kadar yapılan ilkyardım hayati öneme sahiptir. Keşke dememek ve üzülmemek için ilkyardımı öğrenmeli ve öğretmeliyiz.

Atölye Ücreti: 100 TL
Yaş Grubu: 6-13 yaş
Atölye Süresi: 2 saat
Eğitmen: Deniz Karadeniz Sezgün
Katılımcı Sayısı: 5 – 8
Atölye Tarih/Saat: 3 Şubat Çarşamba– 13:00-15:00

Eğitmen Hakkında: 1981 yılında Bursa’da doğan Deniz Karadeniz Sezgün, lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü’nde tamamladı. Üniversite eğitimi ile eş zamanlı Çağdaş Drama Derneği Yaratıcı Drama Liderlik Programı’na devam ederek Yaratıcı Drama Lideri olmaya hak kazandı. Profesyonel iş yaşamına 2005 yılında Abdi İbrahim İlaç Firması’nın satış departmanında çalışarak başladı. 2008 yılında işinden ayrılarak yabancı dil ve yaratıcı drama eğitimleri almak üzere İngiltere’ye gitti. Türkiye’ye dönünce prfesyonel hayatını Numil Gıda ve Sifar İlaçları’nda sürdürdü. Gerek öğrencilik gerek çalışma yaşamı boyunca pek çok yetkinlik gelişimi, drama ve tiyatro eğitimine katıldı. Sağlık Bakanlığı onaylı İlkyardım Eğitmeni ve C sınıfı İş Güvenliği Uzmanı olan Karadeniz Sezgün, yetkinlik gelişimi eğitimlerinin yanı sıra ilkyardım ve iş güvenliği eğitimleri de vermektedir.

Bilgi ve Kayıt: Katılımın sınırlı sayıda gerçekleşeceği atölye çalışmasına ön kayıt yaptırmak ve bilgi almak için;
t: 0530 104 15 99
e: atolye@cocukatolyesi.net
w: www.cocukatolyesi.net
Güncel atölyeler için Çocuk Atölyesi’nin sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz:
https://www.facebook.com/cocukatolyesinet

sömestr2016

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT