Yasemin Conker ile İyi Olmanın Yönt

Tarihler: 29 Ocak 2018 Pazartesi ~ 29 Ocak 2018 Pazartesi 29 Ocak 2018 14:00

Yer: Umay Bilim Sanat Yaşam Merkezi

Ücret: - 260.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Oca 29, 2018 ~ Oca 29, 2018
Yasemin Conker ile İyi Olmanın Yöntemleri,Umay Bilim Sanat Yaşam Merkezi'nde sizlerle...

Düşüncelerimizi sorgulama yöntemi olarak The Work (Çalışma) - Bryon Katie, kendimizi tanıma yöntemi olarak Teatral Canlandırma - Yasemin Conker yöntemi kullanılacaktır. 

İnsanlığın bütün sorunları üç ana başlık altında toplanır. Maddi sorunlar (para kazanma, iş bulma, iflas etme, ev alma vs), ilişki sorunları (sevgili, eş, akraba, çocuk, komşu ile vs) ve sağlık sorunları. Düşüncelerinizi sorgulamaya başladığınızda sizi rahatsız eden konunun da kendiliğinden iyileşmeye başladığını göreceksiniz. Düşüncelerinizin ve yaşadıklarınızın iyileşmesi eş zamanlıdır.

Bizi sıkıntıya sokan nesneler değil, o nesnelere ilişkin görüşlerimizdir.” Epiktetos 

Görüşlerimiz bizim doğumumuzdan itibaren başlayan bir süreç içinde gelişip zihnimize yerleşir ve bizim gerçekliğimizi oluştururlar. Bazıları faydalı, bazıları acı çekmemize hizmet eder. Görüşlerimizi sorgulamaya başladığımızda içimizdeki huzura hızla yaklaşırız. Böylece geçmişe ait pişmanlık ve geleceğe dair endişe de sonlanır. 

Yanlış düşünce ve görüşlerimizin esiri olmaktan çıktığımızda özgürlüğü bütün hücrelerimizde hissetmeye başlarız. 

“İyi ya da kötü olan hiçbir şey yoktur. Düşüncemiz şeyleri iyi ya da kötü kılar.” William Shakespeare (1564-1616) 

Yasemin Conker ile birlikte yapılan çalışmalar sonucu herkesin bu yöntemlere vakıf olarak kendi kendine çalışması hedefleniyor. 

Çalışmaları bireysel ya da grup içinde yapabilirsiniz. 

* Program 8 haftalıktır, katılımcı satın aldığı bilet ile istemiş olduğu haftaya(seansa) katılım sağlayabilir. * Belirtilen fiyat tek seans ücretidir.* Program seans tarihleri ; 04 Aralık - 11 Aralık - 18 Aralık - 25 Aralık -  08 Ocak - 15 Ocak - 22 Ocak - 29 Ocak 'dır.* Eğitim saat 14:00 ile 17:00 arasında gerçekleşecektir.* Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için; 0216 362 39 40 - 0553 952 39 40* Pdf bilet çıktılarınızı yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT